Akademia Piłkarska Kmita Zabierzów | biuro@akademiakmita.pl | Tel. 604-188-808

Zakończenie sezonu 2020/2021

Dziękujemy całej społeczności tworzącej Akademię Piłkarską Kmita Zabierzów za kolejny wspólny sezon. Cieszymy się, że stawiliśmy czoła wielu wyzwaniom wywołanym przez pandemię i w miniony piątek wspólnie na naszym obiekcie mogliśmy podsumować kolejny rok szkoleniowy 🥳

 

Przypominamy, że w okresie wakacji nasz klub przygotował bogatą ofertę, skierowaną przede wszystkim do tych, którzy chcieliby połączyć wypoczynek z aktywnością fizyczną.

 

✅ Nadal prowadzimy zapisy na nasze wakacyjne obozy sportowe oraz stacjonarne półkolonie. Niezależnie od tego, prowadzone będą również tradycyjne treningi (rozpiski będą niebawem dostępne na naszej stronie internetowej w zakładkach poszczególnych grup młodzieżowych). Informacje można oczywiście uzyskać także u trenerów.

 

✅ Terminy naszych obozów :

 

❗I turnus 31.07 – 07. 08 Zajazd Czorsztyński – Maniowy.

 

❗ II turnus 22 – 31.08 Krasnobród

 

Uczestnicy naszych obozów i półkolonii będą mieli okazję zdobywać nowe umiejętności, rozwijać swoje pasje i przeżyć wielką przygodę.

 

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich chłopców i dziewczynek👫 w wieku 5-14 lat.

 

Nie musisz być członkiem naszej Akademii❗️

 

Nie ważne są twoje umiejętności ani przynależność klubowa. Każdy z Was znajdzie u nas swoje miejsce i będzie się świetnie bawił👍

 

              Czekamy na Was, a za poprzedni sezon wszystkim serdecznie dziękujemy❗️⚽