Akademia Piłkarska Kmita Zabierzów | biuro@akademiakmita.pl | Tel. 604-188-808

TRENINGI W OKRESIE ZIMOWYM – OPŁATY

Szanowni Państwo

W związku ze zbliżającym się okresem zimowym i przejściem od listopada naszych grup treningowych na hale sportowe przedstawiamy kilka istotnych informacji.

W tym sezonie w okresie zimowym będziemy korzystać z hali w Zabierzowie, Brzeziu, Balicach i z balonu w Brzeziu. Dla każdej z grup zarezerwowany został termin w nowoczesnej hali łukowej przykrytej balonem w Brzeziu. Ponadto jeśli obecna sytuacja epidemiczna w kraju pozwoli część naszych corocznych  turniejów Kmita Cup odbędzie się również na tych obiektach. Udało się wprowadzić już na stałe 3 treningi w tygodniu w starszych kategoriach wiekowych i w okresie zimowym również zostaną one utrzymane.

Harmonogramy treningów trenerzy przedstawią Państwu wkrótce.

W związku z ogromnym obciążeniem finansowym jakim jest dla naszej Akademii wynajem obiektów sportowych na okres zimowy w tym sezonie obowiązuje jednorazowa opłata za cały okres zimowy listopad – marzec w wysokości 150zł. W przypadku 2 dzieci trenujących w klubie kwota za 2 osobę wynosi 100zł.

Kwotę prosimy o wpłatę na konto klubowe Nr konta bankowego: 58 1240 1431 1111 0010 4384 2457 z dopiskiem na halę imię i nazwisko oraz rocznik do dnia 15 listopada

Istnieje możliwość w przypadku trudnej sytuacji finansowej rozłożenia wpłaty na 2 raty po 75zł ( I rata do 15 listopada II rata do 13 grudnia)

W przypadku zawieszenia zajęć treningowych niewykorzystane środki finansowe zostaną przekazane na wynajem obiektów w następnym sezonie.

Bardzo prosimy o mobilizację i liczymy na Państwa pomoc w tym zakresie.

 

W przypadku pytań proszę o kontakt

Adam Stadnik koordynator grup młodzieżowych tel 601658679