Akademia Piłkarska Kmita Zabierzów | biuro@akademiakmita.pl | Tel. 604-188-808

Marcin Rusin nie jest już trenerem AP Kmita Zabierzów

Zarząd Akademii Piłkarskiej Kmita Zabierzów informuje, iż wygasająca wraz końcem sezonu 2019/20 umowa z trenerem występującej w V lidze drużyny seniorów Marcinem Rusinem nie zostanie przedłużona. Zarząd w imieniu własnym, jak i zawodników pragnie podziękować trenerowi za pełną zaangażowania dwuletnią pracę na rzecz naszego klubu, życząc powodzenia w życiu osobistym i zawodowym.

Chciałem podziękować wszystkim zawodnikom, jak i całemu zarządowi klubu za dwa lata bardzo owocnej współpracy. To była dla mnie przyjemność. Szczególnie cieszę się z tego, że w pierwszym sezonie tak zdecydowanie wygraliśmy swoją grupę A klasy, a klub w dobrym stylu powrócił do V ligi po jednym sezonie przerwy. Uważam, że drużyna ma bardzo duży potencjał i mam nadzieję, że będzie osiągać coraz lepsze wyniki w lidze. Rozstajemy się w zgodzie i pełnym zrozumieniu dla tej sytuacji. – powiedział Marcin Rusin.

Jednocześnie Zarząd Akademii Piłkarskiej Kmita Zabierzów podkreśla, iż czyni starania, aby jeszcze przed wtorkowym treningiem zespołu sfinalizować prowadzone rozmowy, których efektem będzie ogłoszenie nazwiska nowego trenera w sezonie 2020/21.