Akademia Piłkarska Kmita Zabierzów | biuro@akademiakmita.pl | Tel. 604-188-808

XX Jubileuszowy Turniej „KMITA CUP 2023” – Skrzaty i Żaki

Przed nami „gorący grudzień” i pracowity czas. Wystartowała jubileuszowa XX edycja halowego turnieju Kmita Cup, którego gospodarzem jest nasza Akademia. Dziś gościliśmy drużyny Żaków młodszych i Skrzatów.

Żaki  r. 2016

Do rywalizacji w tej kategorii wiekowej przystąpiło 6 drużyn (Orzeł Piaski Wielkie, AP Kmita Zabierzów, Świt Krzeszowice, JKS Zelków, AP Wieliczka, AP Rudawa). W każdym meczu na boisku trwała zacięta, ale sportowa rywalizacja. Były piękne bramki i interwencje bramkarzy. Najlepszą drużyną turnieju została ekipa Orła Piaski Wielkie, która zdobyła komplet punktów. II miejsce przypadło drużynie gospodarzy prowadzonej przez trenera Patryka. Był to bardzo dobry występ naszych Żaków. Podium uzupełniła AP Wieliczka

Dziękujemy wszystkim drużynom za obecność, wzorową postawę i świetną atmosferę.

Skrzaty  r. 2017/2018

Niedzielne popołudnie należało do naszych najmłodszych grup. Do Zabierzowa przyjechała drużyna Clepardii Kraków oraz Victorii Zalas, które zmierzyły się z II zespołami trenera Piotra Łachety. W tej kategorii wiekowej nie prowadziliśmy klasyfikacji, bo najważniejsza była dobra zabawa, radość z gry i pięknych bramek. Każdy mecz był prawdziwym piłkarskim świętem, stojącym na poziomie Między meczami mogliśmy uzupełnić siły zdrowymi i słodkimi przekąskami Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali medale i puchary.

Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia gościom i wspólną dobrą zabawę.

Duże brawa i podziękowania dla rodziców Skrzatów za przygotowanie słodkich pyszności.

Szczególne podziękowania kierujemy również w stronę naszego nowego partnera

Oranżeria w Zabierzowie Per La Salute

za ufundowanie pysznej pizzy dla Skrzatów.

A już za tydzień zapraszamy na kolejny weekend z Kmita Cup 2023.