Akademia Piłkarska Kmita Zabierzów | biuro@akademiakmita.pl | Tel. 604-188-808

Ferie z AP Kmita Zabierzów

To były bardzo aktywne ferie zimowe dla naszych podopiecznych. Nie przeszkodziła nawet zmiana ich terminu i szereg komplikacji z tym związanych. Cieszymy się, że ostatecznie udało się załatwić wszelkie formalności i zorganizować aktywny wypoczynek w ciekawej i atrakcyjnej formule oraz co równie istotne w miłej atmosferze. Ukłony dla zaangażowanych trenerów i szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy po raz kolejny obdarzyli nas zaufaniem i zdecydowali się na udział swoich pociech zarówno w Zimowych Warsztatach Piłkarskich, jak i w tygodniowym zgrupowaniu sportowym. Oczywiście kluczową rolę ponownie odegrali nasi młodzi zawodnicy, gdyż to właśnie ich aktywna postawa, jak i pozytywna energia sprawiły, że te dwa tygodnie to był po prostu świetny czas, o czym można przekonać się m. in. przeglądając poniższą galerię zdjęć. .

W pierwszym tygodniu ferii zawodnicy uczestniczyli w Zimowych Warsztatach Piłkarskich odbywających się na terenie Sport Factory Park w Brzeziu. Przez 5 dni doskonaliliśmy wybrane elementy techniki piłki nożnej. Nie zabrakło również konkursów, zabaw i dobrej atmosfery

W drugim tygodniu część naszych podopiecznych wyjechała z trenerami na zimowe zgrupowanie sportowe, pozostali brali udział w warsztatach piłkarskich. Oprócz codziennych treningów w końcu mogliśmy poznać uroki zimy i świetnie spędzaliśmy czas na świeżym powietrzu.

To były naprawdę aktywnie spędzone ferie. Uśmiech i radość na twarzach naszych podopiecznych to najlepsze podsumowanie mijających ferii. Super, że dzięki działaniom Akademii udało się zorganizować czas dla wszystkich podopiecznych, którzy ze względu na obowiązujące obostrzenia musieliby spędzać je w domu. Dziękujemy naszym zawodnikom za aktywny udział i dobrą zabawę.

Tymczasem wracamy już do regularnych treningów i nieustannie zachęcamy kolejnych chętnych do zapisania się na organizowane przez nas zajęcia. Przypominamy, że nabór trwa przez cały rok. Nie zastanawiaj się i TRENUJ W KMICIE !!!