Akademia Piłkarska Kmita Zabierzów | biuro@akademiakmita.pl | Tel. 604-188-808

Turniej Kmita Cup 2021

Za nami dwa weekendy zmagań w ramach XVIII edycji turnieju piłki nożnej halowej Kmita Cup, podczas których w kategoriach Skrzata i Żaka w sumie zaprezentowały się już 22  zespoły.

W sobotę, 27 listopada w godzinach porannych rywalizację rozpoczęły Skrzaty. Oczywiście w tym przypadku nie prowadzi się klasyfikacji zespołowych, gdyż najważniejsza jest dobra zabawa, której z pewnością nie brakowało. Popołudniu swoje umiejętności zaprezentowały Żaki młodsze (rocznik 2014). Zdecydowanie najlepszym zespołem w całej stawce okazał się Krakus Swoszowice, który zgromadził komplet punktów i w pełni zasłużenie mógł cieszyć się z pierwszego miejsca.

Z kolei w miniony weekend ponownie rywalizowano w kategorii Żak (najpierw r. 2014, a następnie r. 2013). Po 5 drużyn w każdym roczniku rozgrywało mecze w systemie każdy z każdym. Ponownie nie zabrakło emocji, pięknych akcji i bramek. Należy odnotować, że w roczniku 2014 bezkonkurencyjna okazała się AP Radziszowianka Radziszów, zaś w grupie o rok starszej LKS Orlęta Rudawa.

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w naszym turnieju i sportową rywalizację w duchu fair-play, prowadzoną w naprawdę miłej atmosferze.

Do zobaczenia za rok .

Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Powiatu Krakowskiego.