8 miejsce w II Memoriale im. Stanisława Syrdy

W II Memoriale im. Stanisława Syrdy Akademia Kmita zajęła 8 miejsce. Nasi zawodnicy mieli dużą szansę na grę w półfinałach gdyż brakowało tylko jednego punktu, lecz w ostatnim meczu polegli z drużyną Progresu Kraków zaprzepaszczając szansę na awans. 

Dzień I 

Grupa A
Cracovia - Progres II 3:1

Tęcza - Jutrzenka 0:2
Bratniak - Kmita 1:1
Orzeł - Bronowianka 1:1
Cracovia - Jutrzenka 2:0
Progres II - Tęcza 0:1
Bratniak - Bronowianka 0:0
Kmita - Orzeł 1:2
Cracovia - Tęcza 5:0
Progres II - Jutrzenka 0:4
Bratniak - Orzeł 0:1
Kmita - Bronowianka 2:1
Cracovia - Bratniak 2:1
Progres II - Kmita 1:0
Tęcza - Orzeł 1:2
Jutrzenka - Bronowianka 3:2
Cracovia - Kmita 1:1
Progres II - Orzeł 0:2
Tęcza - Bronowianka 0:4
Jutrzena - Bratniak 2:1
Cracovia - Orzeł 2:1
Progres II - Bronowianka 1:1
Tęcza - Bratniak 2:3
Jutrzenka - Kmita 1:2
Cracovia - Bronowianka 0:2
Progres II - Bratniak 2:1
Tęcza - Kmita 1:3
Jutrzenka - Orzeł 6:0

1. 
Cracovia Old 

16 
15-6 
2. 
Jutrzenka 

15 
18-7 
3. 
Orzeł 

13 
 9-11
4. 
Kmita 

11 
10-8 
5. 
Bronowianka
 9 
11-7 
6. 
Progres II    7  5-12
7. 
Bratniak 

 5  7-10
8. 
Tęcza 

 3  5-19

 

DZIEŃ II - FINAŁY

Grupa C
Cracovia - Kmita 1:1

Lotnik - Progres 1:1
Cracovia - Progres 0:0
Lotnik - Kmita 0:0
Cracovia - Lotnik 2:2 (dodatkowy mecz: 0:0, k.1-3)
Progres - Kmita 3:1

1. 
Progres 


4-2 
2. 
Lotnik 


3-3 
3. 
Cracovia 


3-3 
4. 
Kmita 


2-4 

Półfinały:
Progres - Orzeł 7:1
Lotnik - Jutrzenka 1:3

O VII miejsce:
Kmita
- Śledziejowice 0:3 v.o


O V miejsce:
Cracovia - Piast 0:3 v.o


O III miejsce:
Orzeł - Lotnik 2:2, k.2-1


Finał: 
Progres - Jutrzenka 2:4


Król strzelców: Robert Dąbrowski (Cracovia) - 11 goli
Najlepszy zawodnik: Tomasz Kaczor (Jutrzenka)
Najlepszy bramkarz: Jakub Wałach (Progres)

Czołówka klasyfikacji strzelców:
11 - Robert Dąbrowski (Cracovia)

9 - Piotr Powroźnik (Jutrzenka)
8 - Bartosz Czarnecki (Progres), Tomasz Kaczor (Jutrzenka)
7 - Kamil Kupiec (Jutrzenka)
6 - Dawid Litewka (Jutrzenka)

Klasyfikacja końcowa TOP 8:
1. Jutrzenka Giebułtów

2. Progres Kraków
3. Orzeł Iwanowice
4. Lotnik Kryspinów
5. Piast Wołowice
6. Cracovia oldboje
7. LKS Śledziejowice
8. Kmita Zabierzów

Więcej informacji oraz zdjęcia z turnieju znajdziecie Państwo na portalu Futbol - Małopolska.