S. Solak

AKADEMIA CUP 2013 - ORLIKI

Trzecią odsłonę Akademia Cup 2013 w kategorii Orliki, wygrał Partner Akademii - Wisła Kraków. Podopieczni Mateusza Stolarskiego okazali się drużyną najlepiej grającą w piłkę nożną, świadczy o tym fakt, że w sześciu spotkaniach stracili tylko jedną bramkę w dzisiejszym turnieju. Młodzi piłkarze Wisły za rok przyjadą do Zabierzowa bronić pucharu przechodniego, którego stali się właścicielem do następnej edycji Akademia Cup. Na drugim miejscu podium stanęli rewelacyjnie spisujący się w dniu dzisiejszym piłkarze Salosu Kraków, trzecim miejscem musiał się zadowolić ubiegłoroczny zwycięzcy turnieju Albertus Kraków. Szczegóły dotyczące turnieju znajdują się w rozwinięciu.


 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA AKADEMIA CUP 2013 - ORLIKI

I              -              WISŁA Kraków                            

II             -              SALOS Kraków

III           -              ALBERTUS Kraków

IV           -              STAL Stalowa Wola

V            -              LOTNIK Kryspinów

VI           -              A. P. 2011 Zabierzów

VII          -              CLEPARDIA Kraków

VIII        -              MILENIUM Skawina

IX           -              UKS „ORLIKI” Mników

X            -              A. P. 2011 Zabierzów

XI           -              RADZISZOWIANKA Radziszów

XII          -              CIĘŻKOWIANKA Jaworzno


 

WYRÓZNIENIA INDYWIDUALNE

Najlepszy Zawodnik Turnieju                  -              Jakub Butrymowicz /WISŁA Kraków/                                          

Najlepszy Bramkarz Turnieju                  -              Mateusz Klęs /ALBERTUS Kraków/ 

Najlepszy Obrońca Turnieju                   -              Jan Kubiena /SALOS Kraków/                            

Najlepszy Rozgrywający Turnieju           -              Krystian Panicz /STAL Stalowa Wola/           

Król Strzelców Turnieju                           -              Dawid Dąbrowski /WISŁA Kraków/

Król Rzutów Karnych                               -              Patryk Rożek /A. P. 2011 Zabierzów/              

Król Żonglerki                                           -              Marcin Marcinek /SALOS Kraków/


 

NAJLEPSZY ZAWODNIK W DRUŻYNIE

1.      RADZISZOWIANKA Radziszów                     –             Daniel Śliwa   

2.      STAL Stalowa Wola                                       –             Tymoteusz Mróz

3.      A. P. 2011 Zabierzów                                    –             Szymon Kucharski

4.      A. P. 2011 Zabierzów                                    –             Patryk Chmielowski

5.      LOTNIK Kryspinów                                        –             Adrian Hajto

6.      CLEPARDIA Kraków                                      –             Paweł Złotkowski

7.       MILENIUM Skawina                                      -              Konrad Słupina

8.      SALOS Kraków                                             -              Stefan Opalski

9.      CIĘŻKOWIANKA Jaworzno                           -              Maciej Cieśla

10.   UKS „ORLIKI” Mników                                   -              Filip Kopeć

11.     ALBERTUS Kraków                                       -              Aleks Sobieciński

12.    WISŁA Kraków                                             -              Kasper Burkat