Udany debiut trampkarzy w I lidze

GÓRNIK WIELICZKA - AP 2011 ZABIERZÓW   2:3   GOLE DLA AP 2011: Kacper Woźniak, Ignacy Koperkiewicz, Sebastian Doliński

 

AP 2011 ZABIERZÓW: Marcin Borysewicz - Paweł Pstruś, Michał Kędra, Szymon Tyrała, Mikołaj Kozera - Wiktor Furtak, Kacper Woźniak, Szymon Ciękosz, Sebastian Doliński - Alan Kazek, Ignacy Koperkiewicz GRALI RÓWNIEŻ: Jakub Ryś, Rafał Czech, Mateusz Olkuski, Michał Haduch, Mikołaj Terebieniec.

 

W dniu dzisiejszym trampkarze Akademii Piłkarskiej 2011 Zabierzów udanie zainaugurowali rozgrywki ligowe. W swoim debiucie w I lidze pokonali w Wieliczce Górnik 3:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kacper Woźniak, Ignacy Koperkiewicz, Sebastian Doliński.

Debiut w I lidze uważam za udany. Wynik może świadczyć o wyrównanym meczu, tak jednak nie było. Przez całe spotkanie dominowaliśmy, niestety zabrakło skuteczności w wielu sytuacjach pod bramką przeciwnika. Nie wszyscy mogli uczestniczyć w wakacyjnych zajęciach a mecz ligowy zagraliśmy z "marszu". Jestem przekonany, że niebawem wszystko wróci do normy. Jak wszyscy zaczniemy systematycznie trenować to nasza dyspozycja z treningu na trening i z meczu na mecz zacznie się poprawiać. Chłopakom dziękuję za zaangażowanie i gratuluję zwycięstwa - relacjonuje Sławomir Solak trener trampkarzy AP 2011 Zabierzów.