PRĄDNICZANKA KRAKÓW - AKADEMIA PIŁKARSKA 2011 ZABIERZÓW   2:2 (2:0)

2-0   36' samob.

2:1   61' Michał Siuda

2:2   74' Michał Siuda

AP 2011 ZABIERZÓW: Paweł Długopolski - Konrad Kwiatkowski (50' Daniel Buliński), Damian Baster, Dawid Stygar, Piotr Motyka - Michał Siuda, Krystian Korczek (65' Michał Paciorek), Krystian Winnicki, Szymon Stawowski (70' Igor Bujak), Michał Skotniczny (50' Oskar Mikołajski) - Paweł Trojan

Juniorzy młodsi Akademii Piłkarskiej 2011 Zabierzów we wtorkowe popołudnie zremisowali 2:2 w meczu wyjazdowym z Prądniczanką Kraków. Dwie bramki na wagę jednego punktu dla naszego zespołu zdobył Michał Siuda.

Wynik 2-2 dokładnie odzwierciedla przebieg dzisiejszego spotkania. Moi zawodnicy dopiero w drugiej połowie uwierzyli, że mogą pokonać wyżej notowaną Prądniczankę. W pierwszej części zagraliśmy bojaźliwie i mało agresywnie, przestraszyliśmy się rywala, który lepiej od nas wyglądał pod względem fizycznym /mieliśmy wrażenie, że gramy z juniorami starszymi Prądniczanki.../. Na drugą połowę wyszliśmy bardziej zmotywowani czego efektem były dwie bramki strzelone przez Siudę. W ostatniej minucie mogliśmy zdobyć trzecią bramkę, ale brak zdecydowania w polu karnym przeciwnika moich zawodników, pozwolił bramkarzowi Prądniczanki skutecznie interweniować - relacjonował trener juniorów młodszych Akademii Piłkarskiej 2011 Zabierzów Sławomir Solak