Juniorzy młodsi "zgubili" trzy punkty na własnym boisku

W dniu dzisiejszym juniorzy młodsi Akademii Piłkarskiej 2011 Zabierzów przegrali na własnym stadionie z Pogonią Skotniki 2:4. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Krystian Korczek, Damian Michałek.

Mimo braku kilku zawodników, liczyliśmy na sukces w postaci zwycięstwa w dzisiejszym meczu. Do przerwy można powiedzieć, że realizowaliśmy swoje założenia. Po bramkach strzelonych przez Korczka i Michałka prowadziliśmy 2:1. Niestety w drugiej połowie zabrakło w naszej grze konsekwencji. Mimo zaangażowania całej drużyny w końcowy sukces nie ustrzegliśmy się prostych błędów. Zawodnicy Pogoni skutecznie je wykorzystali i to oni cieszyli się po meczu ze zwycięstwa. Skotniczanie w dzisiejszym spotkaniu przewyższali nasz zespół tylko warunkami fizycznymi. Piłkarsko nie byliśmy gorsi. Należy się cieszyć z faktu, że w dzisiejszym meczu wystąpiło czterech obiecujących zawodników grających na co dzień w drużynie trampkarzy (dwóch w podstawowym składzie, i dwóch weszło w drugiej połowie) a pozostała większość była z rocznika 96. Mamy przyszłościową drużynę. Chłopcy ciągle się uczą, jestem przekonany, że z meczu na mecz będziemy obserwować postępy w grze naszej drużyny - relacjonował trener juniorów młodszych Akademii Piłkarskiej 2011 Zabierzów Sławomir Solak.

AKADEMIA PIŁKARSKA 2011 ZABIERZÓW - POGOŃ SKOTNIKI        2:4  (2:1)

0:1 - ?     12'

1:1 - Krystian Korczek 21'

2:1 - Damian Michałek 33