Mecz z Wieczystą na Hutniku

Informujemy, że najbliższy mecz 17 kolejki V ligi pomiędzy AP Kmitą Zabierzów i Wieczystą Kraków zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną trawą na obiekcie Hutnika Kraków. Początek spotkania w sobotę 7 kwietnia o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy!

Z uwagi na przedłużającą się budowę boiska ze sztuczną nawierzchnią w Zabierzowie, a także trwającymi pracami przy płycie głównej, na dzień dzisiejszy AP Kmita nie może grać w roli gospodarza na swoim stadionie. Niestety wiele wskazuje na to, że także mecze ze Świtem Krzeszowice oraz Wisłą Jeziorzany podopieczni Wojciecha Pituły zagrają na obiektach poza Zabierzowem. 

Najbliższy pojedynek z Wieczytą Kraków to bez wątpienia spotkanie o dużym ciężarze gatunkowym. Nasz zespół potrzebuje kompletu punktów niczym tlenu. W minionej rundzie AP Kmita wygrał 2-1 i nie licząc wygranej walkowerem z Borkiem, było to jedyne zwycięstwo odniesione jesienią. Na dziś, oba zespoły dzieli niewielki dystans (4 punkty i 2 lokaty w tabeli). Ewentualna wygrana pozwoli AP Kmicie zmniejszyć różnicę tylko do jednego punktu. W jedynym wiosennym meczu Wieczysta zremisowała u siebie z Wisłą Jeziorzany 1-1. W Zabierzowie liczą z kolei na poprawę nastrojów po nieznacznej porażce z Kaszowianką 1-2.