Wielkie piłkarskie święto w Zabierzowie!

Miło nam poinformować, że starania o rozegranie meczu pomiędzy Wisłą Kraków, a Akademią Piłkarską Kmita Zabierzów zakończyły się sukcesem. Oba zespoły zmierzą się na stadionie w Zabierzowie w sobotę 25 czerwca. Dokładna godzina meczu, zostanie jeszcze ustalona pomiędzy stronami. Mecz będzie rzecz jasna otwarty dla publiczności, a zatem już teraz serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tego dnia obiektu przy ul. Sportowej 2. 

Dla podopiecznych Dariusza Wdowczyka będzie to pierwsza gra kontrolna w ramach przygotowań do sezonu ligowego 2016/17. Na zupełnie przeciwnym biegunie przystąpi do meczu zespół prowadzony przez Artura Gawła, który obecne rozgrywki zakończy dopiero 18 czerwca.

Mamy nadzieję, że przyjazd tak utytułowanej i popularnej drużyny, jaką niewątpliwie jest Wisła Kraków, wywoła duże zainteresowanie i będzie wielką atrakcją i zarazem piłkarskim świętem dla wszystkich kibiców, a jednocześnie doskonale uświetni obchody przypadającego na ten rok Jubileuszu 80 lat istnienia piłki nożnej w Zabierzowie. Wisła Kraków to z całą pewnością uznana marka, która nada owemu Jubileuszowi jeszcze większej rangi.

Dalsze komunikaty w sprawie meczu będą podawane na bieżąco.