Nasze Zasady

KODEKS MŁODEGO PIŁKARZA

1. Zawsze pamiętaj, że piłka nożna jest grą zespołową. Tylko działając wspólnie jako Drużyna jesteśmy w stanie osiągnąć wspólny sukces.


2. Traktuj treningi z odpowiednią powagą. Pamiętaj, że czego nie nauczysz się na treningu, nie ma prawa udać się w meczu.


3. Pamiętaj, że piłka nożna to Twój najlepszy przyjaciel. Traktuj ją tak, jak chciałbyś żeby Ciebie potraktowała.


4. Godnie reprezentuj swój Klub - Akademię Piłkarską. Pamiętaj, że bycie piłkarzem to nie tylko gra, ale także zachowanie poza boiskiem. Reprezentuj Klub godnie, ponieważ jesteś jego zawodnikiem nie tylko podczas treningu, ale w każdym aspekcie życia.


5. Szanuj innych zawodników. Bycie piłkarzem to nie sama gra, ale przede wszystkim szacunek wobec kolegów i drużyny przegranej. Pamiętaj, że sport jest nieprzewidywalny i nikt nie ma patentu na wygrywanie. Dlatego szanuj swoich kolegów, nawet jeśli tego dnia okazali się słabsi.


6. Szanuj ciężką pracę. Pamiętaj, że tylko dzięki ciężkiej pracy jesteś w stanie osiągnąć wymarzony cel. Zwróć uwagę ile poświęciłeś na to, aby być w tym momencie i ile pracy musiałeś w to włożyć. Szanuj samego siebie i swoje zaangażowanie, a nie pozwolisz, aby zostało to zmarnowane.


7. Stawiaj sobie wysokie cele. Pamiętaj, że marzenia nic nie kosztują i zawsze należy mierzyć wysoko. Tylko w ten sposób będziesz zwycięzcą.


8. Nigdy się nie poddawaj. "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą". Wiara czyni cuda i sukces jest możliwy tylko wtedy gdy cała drużyna, będzie wierzyć w powodzenie. Przegrany na starcie jest ten, kto nie wierzy w siebie.


9. Pamiętaj, że najważniejsza jest pasja. Osiągniesz sukces tylko wtedy, gdy się zaangażujesz i pokochasz to co robisz. Prawdziwy sukces jest tylko z uśmiechem na twarzy CAŁEGO ZESPOŁU !


10. Zawsze zaczynaj szukanie przyczyn porażki od siebie. Mocni wiedzą co zrobili źle. Słabsi szukają wymówek. Zwyciężanie nie oznacza bycie pierwszym, zwyciężanie onacza, że robisz coś lepiej, niż kiedykolwiek do tej pory.