7 goli w meczu Akademii, hat-trick Skórskiego

W ostatniej kolejce rundy jesiennej, Akademia pokonała na wyjeździe przed ostatnią drużynę Klasy Okręgowej - Pozowiankę Pozowice. Mecz zakończył się wynikiem 1:6

Pozowianka Pozowice - Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów 1:6 (1:1)
? - Skórski x3, Skwarczeński, Więckowski, Boroń

AP 2011: Herdzik - Skotnicki, Skotniczny, Wysokiński (80' Koperny), Skwarczeński, Majgier (75' Majgier), Skórski, Kowalik, Szostak, Więckowski, Kuflik (60' Boroń)

W pierwszej połowie, kibice zgromadzeni na stadionie w Pozowicach oglądali niezbyt ciekawe widowisko. Mało emocji, a w zamian za to dużo walki, nieczystej gry głównie za sprawą zawodników gospodarzy. Mimo widocznej przewagi, na przerwę Akademia schodziła z remisowym wynikiem, a bramkę dla naszego zespołu zdobył Skórski. Druga odsłona spotkania całkowicie różniła się od pierwszej, przede wszystkim dlatego iż Zabierzowianie zaczęli wykorzystywać swoje okazje. Drugą i trzecią bramkę w tym meczu, kompletując hat-tricka zdobył Skórski. Po jednym trafieniu dołożyli Skwarczeński, Więckowski oraz Boroń. Mecz mógł się zakończyć wyższym wynikiem, lecz swoich sytuacji nie wykorzystali m.in. Skwarczeński, Kowalik a także Więckowski. Akademia zdobywa zasłużone 3 punkty, będać drużyną zdecydowanie lepszą w tym spotkaniu.