Twierdza zdobyta: AP Zabierzów - Zieleńczanka Zielonki 0-2

W meczu 15 kolejki rozgrywek V ligi, Akademia Piłkarska Zabierzów doznała pierwszej w sezonie porażki przed własną publicznością. Pogromcą okazała się Zieleńczanka, która zwyciężyła w Zabierzowie 2-0. Wynik został ustalony jeszcze przed przerwą, najpierw wskutek samobójczego trafienia Damiana Skwarczeńskiego w 22 minucie, a następnie Pogana w 40 minucie spotkania, który wykończył koronkową akcję całego zespołu. Gospodarze od 70 minuty musieli grać w osłabieniu, po tym jak drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał pechowo tego dnia grający Skwarczeński.

0-1 Skwarczeński 22 (sam.) 0-2 Pogan 40

AP 2011 Zabierzów: Szarek - Krauz, Skwarczeński, Matys, Konop (55' Ruszkiewicz) - Królikowski, Zalewski (77' Więckowski), Strojek, Kajak (72' Nazim), Skórski (55' Owczarczyk) - Salamon

Zieleńczanka Zielonki: Szymski - M. Kawa, Baran, Bulak - Cieszyński, Gładysz, Kosowicz, T. Kawa (85' Pęcak), Dudek (60' Szumiec) -  Pogan (73' Krzysztofek), Kubiak