Dominacja w gminie potwierdzona

W rozegranych wczoraj w Bolechowicach w ramach 12 pikniku ekologicznego, nieoficjalnych mistrzostw gminy Zabierzów, pierwsze miejsce zajęły rezerwy Akademii Piłkarskiej Zabierzów, które w finale dość nieoczekiwanie pokonały nasz pierwszy zespół. W regulaminowym czasie gry padł bezbramkowy remis. Rozstrzygnięcie przyniosły dopiero rzuty karne, które minimalnie lepiej egzekwowali "rezerwiści" i ostatecznie zwyciężyli 4-3.

Na najniższym stopniu podium uplasował się Dragon Szczyglice, pokonując 3-0 Orlęta z Rudawy. Nagrody dla najlepszych zespołów tych jednodniowych rozgrywek (grano 15 min. bez przerwy na połowie boiska) wręczali przedstawiciele gminy oraz gość specjalny, czyli były bramkarz reprezentacji Polski - Jerzy Dudek.

Tytuł MVP powędrował w ręce Mirosława Styby - bramkarza rezerw naszej Akademii.