Solak

"DOBIEGNIEW CUP" - ĆWIERĆFINAŁ TRAMPKARZY

Nazwa drużyny

Gr. A

Liczba meczów

Pkt.

bramki

1. AP Zabierzów

6

13

6

3

2. SMS Słupsk I

5

10

19

3

3. Cuiavia Inowrocław

5

8

5

2

4. Błękitni Dobiegniew

5

8

10

3

5. Fakel Woronież (Rosja)

5

8

7

2

6. Dąb Dębieńsko

5

3

5

9

7. The Goal Academy (Szkocja)

5

0

2

32

 

Nazwa drużyny

Gr. B

Liczba meczów

Pkt.

bramki

1. FM Vilnius (Litwa)

5

13

14

1

2. Maksymilian Cisiec

5

12

6

1

3. Kotwica Krzyżanowo

5

8

8

5

4. Polonia Trzebnica

5

6

7

5

5. SMS Słupsk II

5

4

6

14

6. Łucznik Strzelce Kraj.*

5

0

0

15

 * Zespół Łucznik Strzelce Kraj. nie przystąpił do rozgrywek

 

Poniedziałek, 09 lipiec 2012r.

Grupa A

8.00         SMS Słupsk I - Cuiavia Inowrocław                                                    1:1

10.00       The Goal Academy (Szkocja) - Akademia Piłkarska Zabierzów       1:3

14.00       Cuiavia Inowrocław - Błękitni Dobiegniew                                         2:0

15.00       SMS Słupsk I - Akademia Piłkarska Zabierzów                               2:0

16.00       Dąb Dębieńsko - The Goal Academy (Szkocja)                                  5:0

Grupa B

11.00       Łucznik Strzelce Kraj. - FM Vilnius (Litwa)                                         0:3 w/o
12.00       Kotwica Krzyżanowo - Maksymilian Cisiec                                         0:1

13.00       SMS Słupsk II - Polonia Trzebnica                                                     1:3

17.00       Łucznik Strzelce Kraj. - Kotwica Krzyżanowo                                    0:3 w/o

18.00       SMS Słupsk II - FM Vilnius  (Litwa)                                                    0:8
19.00       Polonia Trzebnica - Maksymilian Cisiec                                             0:1

 

Wtorek, 10 lipiec 2012r.

Grupa A

8.00         Fakel Woronież (Rosja) - Dąb Dębieńsko                                         2:0

11.00       Błękitni Dobiegniew - Akademia Piłkarska Zabierzów                   0:0

12.00       SMS Słupsk I - The Goal Academy Edynburg  (Szkocja)                   12:1

13.00       Cuiavia Inowrocław - Dąb Dębieńsko                                               2:0

17.00       Cuiavia Inowrocław - Fakel Woronież (Rosja)                                   0:0
18.00       Błękitni Dobiegniew  - The Goal Academy Edynburg  (Szkocja)         8:0
19.00       Akademia Piłkarska Zabierzów - Dąb Dębieńsko                           1:0

 

Grupa B
9.00         Polonia Trzebnica - Kotwica Krzyżanowo                                           1:2

10.00       Maksymilian Cisiec - FM Vilnius (Litwa)                                               0:1

14.00       Łucznik Strzelce Kraj. - Polonia Trzebnica                                          0:3

15.00       Maksymilian Cisiec - SMS Słupsk II                                                     1:0
16.00       FM Vilnius (Litwa) - Kotwica Krzyżanowo                                           1:1

 

Środa, 11 lipiec 2012r.

Grupa A

9.00         Akademia Piłkarska Zabierzów - Fakel Woronież (Rosja)                    1:0

10.00       Błękitni Dobiegniew  - SMS Słupsk I                                                        1:0

14.00       The Goal Academy Edynburg  (Szkocja) - Fakel Woronież (Rosja)          0:4
15.00       Dąb Dębieńsko - SMS Słupsk I                                                                0:4

16.00       Akademia Piłkarska Zabierzów - Cuiavia Inowrocław                          1:0
18.00       Fakel Woronież (Rosja) - Błękitni Dobiegniew                                        1:1

 

Grupa B

8.00         Łucznik Strzelce Kraj. - SMS Słupsk II                                                     0:3 w/o

11.00       FM Vilnius (Litwa) - Polonia Trzebnica                                                    1:0

12.00       Łucznik Strzelce Kraj. - Maksymilian Cisiec                                              0:3 w/o

13.00       Kotwica Krzyżanowo - SMS Słupsk II                                                      2:2