"DOBIEGNIEW CUP" - WYNIKI

TRAMPKARZE

Poniedziałek, 09.07.2012r.

 Grupa A

 10.00       The Goal Academy Edynburg  (Szkocja) – AP 2011 Zabierzów    1-3 /Andrzej Achtel, Krzysztof Kawałek, Konrad Świerk/

15:00                SMS Słupsk I – AP 2011 Zabierzów 2:0

Wtorek, 10.07.2012r.

Grupa A

11.00                Błękitni Dobiegniew – AP 2011 Zabierzów 0:0

19.00                AP 2011 Zabierzów - Dąb Dębieńsko 1:0 /Filip Gędłek/


Środa, 11.07.2012r.

Grupa A

9.00         AP 2011 Zabierzów - Fakel Woronież (Rosja) 1:0 /Kamil Bodziony/

16.00                AP 2011 Zabierzów - Cuiavia Inowrocław 1:0 /Wiktor Furtak/
 

Czwartek, 12.07.2012r.

 Po meczach  eliminacyjnych z grup wychodzą po 4 drużyny do ćwierćfinałów. Drużyny z pozostałych miejsc rozgrywają mecze o miejsca  9-13.

Ćwierćfinały

Boisko D - Dobiegniew

16.00                drużyna z miejsca 1 gr. A - drużyna z miejsca 4 gr. B                mecz nr 1

17.00                drużyna z miejsca 1 gr. B - drużyna z miejsca 4 gr. A                 mecz nr 2

Boisko D - Dobiegniew

18.00                drużyna z miejsca 2 gr. A - drużyna z miejsca 3 gr. B                mecz nr 3

19.00                drużyna z miejsca 2 gr. B - drużyna z miejsca 3 gr. A                mecz nr 4


 

JUNIORZY MŁODSI

Poniedziałek, 09.07.2012

11.00                MUKS Wolsztyn – AP 2011 Zabierzów 2:1 /Filip Drzewiecki/
14.00                Lubuszanin Drezdenko – AP 2011 Zabierzów 3:0

Wtorek, 10.07.2012

10.00                AP 2011 Zabierzów - Błękitni Dobiegniew 0:0
14.00                Flota Świnoujście – AP 2011 Zabierzów 0:0

18.00                AP 2011 Zabierzów - Junior Koziegłowy 0:2

Środa, 11.07.2012

9.00                Ślęza Wrocław – AP 2011 Zabierzów 3:1

15.00              AP 2011 Zabierzów - Łucznik Strzelce Kraj 0:0

Czwartek, 12.07.2012

8.00                Fakel Woronież (Rosja) – AP 2011 Zabierzów
12.00              AP 2011 Zabierzów - GKP Pszczew


 

MŁODZICY

Poniedziałek, 9 lipiec 2012r.

Grupa C

10.00                Golzover SV (Niemcy) - AP 2011 Zabierzów  7:1

18.00                UKS AP Szczecinek II- AP 2011 Zabierzów   1:0 

 

Wtorek, 10 lipiec 2012r.

Grupa C

10.00                KS Polonia 1912 Leszno I - AP 2011 Zabierzów  0:1

14.00                Lechia Tomaszów Mazowiecki - AP 2011 Zabierzów  2:1

 Środa, 11 lipiec 2012r.

Grupa C

8.00                AP 2011 Zabierzów - UKS Sól-Rajczana Cisie    0:6

13.00                AP 2011 Zabierzów - LKS Sparta Sycewice     0:5