Solak

"DOBIEGNIEW CUP"

Kategoria U-13 – /MŁODZICY/

Grupa A

  1. UKS Fala Świekatowo
  2. UKS Pelikan Łowicz
  3. Batory Grodno (Białoruś)
  4. Polonia Wilno (Litwa)
  5. Polonia Słubice
  6. AP Gavia Choszczno
  7. KS Cuiavia Inowrocław

 Grupa B

  1. Błękitni Gonne Małe
  2. Bielkard Grodno (Białoruś)
  3. AP Orliki Jeruzal
  4. GKP Pszczew
  5. TSSR Polonia Trzebnica
  6. The Goal Academy (Szkocja)
  7. OZPN Kalisz

 Grupa C

  1. LKS Sparta Sycewice
  2. UKS AP Szczecinek II
  3. Golzover SV (Niemcy)
  4. AP 2011 Zabierzów
  5. Lechia Tomaszów Mazowiecki
  6. UKS Sól-Rajczana Cisie
  7. KS Polonia 1912 Leszno I 

Grupa D

  1. UKS AP Szczecinek I
  2. Orlik Prudnik
  3. Rozdilla Nowyj Rozdil (Ukraina)
  4. Błękitni Dobiegniew
  5. KS Stal Szczecin
  6. Farma Kalina
  7. KS Polonia 1912 Leszno II 

 Poniedziałek, 9 lipiec 2012r.

10.00                Golzover SV (Niemcy) - AP 2011 Zabierzów

18.00                UKS AP Szczecinek II- AP 2011 Zabierzów 

Wtorek, 10 lipiec 2012r.

10.00                KS Polonia 1912 Leszno I - AP 2011 Zabierzów

14.00                Lechia Tomaszów Mazowiecki - AP 2011 Zabierzów

 

Środa, 11 lipiec 2012r.

8.00                AP 2011 Zabierzów - UKS Sól-Rajczana Cisie

13.00                AP 2011 Zabierzów - LKS Sparta Sycewice

Czwartek, 12 lipiec 2012r.

 

Z grup wychodzą po cztery zespoły z najlepszym dorobkiem punktowym, pozostałe zespoły grają o miejsca 17-28.

1/8

8.00                1 miejsce gr A-4 miejsce gr. B                                                mecz nr 1

9.00                1 miejsce gr B-4 miejsce gr. A                                                mecz nr 2

10.00                2 miejsce gr A-3 miejsce gr. B                                                mecz nr 3

11.00                2 miejsce gr B-3 miejsce gr. A                                                mecz nr 4

8.00                1 miejsce gr C-4 miejsce gr. D                                                mecz nr 5

9.00                1 miejsce gr D-4 miejsce gr. C                                                mecz nr 6

10.00                2 miejsce gr C-3 miejsce gr. D                                                mecz nr 7

11.00                2 miejsce gr D-3 miejsce gr. C                                                mecz nr 8

Mecze o miejsca 17-28

8.00                5 miejsce gr A-7 miejsce gr. B                                                mecz nr 9

9.00                5 miejsce gr B-7 miejsce gr. A                                                mecz nr 10

10.00                6 miejsce gr A-6 miejsce gr. B                                                mecz nr 11

11.00                5 miejsce grC-7 miejsce gr. D                                                mecz nr 12

12.00                5 miejsce gr D-7 miejsce gr. C                                                mecz nr 13

13.00                6 miejsce gr C-6 miejsce gr. D                                                mecz nr 14

Przegrani meczów zajmują miejsca 23-28 i kończą rozgrywki.

Ćwierćfinały

16.00                zwycięzca meczu nr 1 - zwycięzca meczu nr 8                                                mecz nr 15

17.00                 zwycięzca meczu nr 2 - zwycięzca meczu nr 7                                                mecz nr 16

18.00                zwycięzca meczu nr 3 - zwycięzca meczu nr 6                                                mecz nr 17

19.00                zwycięzca meczu nr 4 - zwycięzca meczu nr 5                                                mecz nr 18

Przegrane zespoły w ćwierćfinałach grają o Puchar Pocieszenia

Mecze o miejsca 9-16.

16.00                przegrany meczu nr 1 - przegrany meczu nr 8                                                mecz nr 19

17.00                przegrany meczu nr 2 - przegrany meczu nr 7                                                mecz nr 20

18.00                przegrany meczu nr 3 - przegrany meczu nr 6                                                mecz nr 21

19.00                przegrany meczu nr 4 - przegrany meczu nr 5                                                mecz nr 22

Mecze o miejsca 17-28

17.00                zwycięzca meczu nr 9 - zwycięzca meczu nr 14

18.00                zwycięzca meczu nr 10 - zwycięzca meczu nr 13

19.00                zwycięzca meczu nr 11 - zwycięzca meczu nr 12

 

Piątek 13, lipiec 2012r.

Półfinały

8.00                zwycięzca meczu nr 15 - zwycięzca meczu nr 18                                                mecz nr23

9.00                zwycięzca meczu nr 16 - zwycięzca meczu nr 17                                                mecz nr 24

Puchar Pocieszenia

10.00                przegrany meczu nr 15 - przegrany meczu nr 18                                                mecz nr 25

11.00                przegrany meczu nr 16 - przegrany meczu nr 17                                                mecz nr 26

Przegrane zespoły z pucharu pocieszenia zajmuje miejsca 7-8.

8.00                zwycięzca meczu nr 19 - zwycięzca meczu nr 22                               

9.00                zwycięzca meczu nr 20 - zwycięzca meczu nr 21               

Finał Pucharu Pocieszenia, mecz o V miejsce

13.00                zwycięzca meczu nr 25 - zwycięzca meczu nr 26                                               

Finały

Mecz o III miejsce

11.00                przegrany meczu nr 23 - przegrany meczu nr 24

Mecz o I miejsce

14.00                zwycięzca meczu nr 23 - zwycięzca meczu nr 24      


                              Kategoria U-15 /TRAMPKARZE/

Grupa A

1.      SMS Słupsk I

2.      Fakel Woronież (Rosja)

3.      The Goal Academy Edynburg  (Szkocja)

4.      Dąb Dębieńsko

5.      Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów

6.      Błękitni Dobiegniew

7.      Cuiavia Inowrocław

Grupa B

1.      Łucznik Strzelce Kraj.

2.      SMS Słupsk II

3.      Kotwica Krzyżanowo

4.      FM Vilnius (Litwa)

5.      Maksymilian Cisiec

6.      Polonia Trzebnica

Poniedziałek, 09.07.2012r.

Grupa A

10.00                The Goal Academy Edynburg  (Szkocja) – AP 2011 Zabierzów

15:00                SMS Słupsk I – AP 2011 Zabierzów

Wtorek, 10.07.2012r.

Grupa A

11.00                Błękitni Dobiegniew – AP 2011 Zabierzów

19.00                AP 2011 Zabierzów - Dąb Dębieńsko

 Środa, 11.07.2012r.

Grupa A

9.00                AP 2011 Zabierzów - Fakel Woronież (Rosja)

16.00                AP 2011 Zabierzów - Cuiavia Inowrocław
 

Czwartek, 12.07.2012r.

Po meczach  eliminacyjnych z grup wychodzą po 4 drużyny do ćwierćfinałów. Drużyny z pozostałych miejsc rozgrywają mecze o miejsca  9-13.

Ćwierćfinały

16.00                drużyna z miejsca 1 gr. A - drużyna z miejsca 4 gr. B                mecz nr 1

17.00                drużyna z miejsca 1 gr. B - drużyna z miejsca 4 gr. A                 mecz nr 2

18.00                drużyna z miejsca 2 gr. A - drużyna z miejsca 3 gr. B                mecz nr 3

19.00                drużyna z miejsca 2 gr. B - drużyna z miejsca 3 gr. A                mecz nr 4

Mecze o miejsca 9-13

14.00                drużyna z miejsca 5 gr. A - drużyna z miejsca 6 gr. B                mecz nr 5

15.00                drużyna z miejsca 5 gr. B- drużyna z miejsca 6 gr. A                mecz nr 6

Drużyna z 7 miejsca grupy A, rozegra trójmecz w piątek z drużynami przegranymi z meczów nr 5 i 6.

Piątek, 13.07.2012r.

Półfinały

8.00  zwycięzca meczu nr 1 - zwycięzca meczu nr 4                                mecz nr 7

8.00  zwycięzca meczu nr 2 - zwycięzca meczu nr 3                                mecz nr 8

Mecz o miejsce 9

10.00  zwycięzca meczu nr 5 - zwycięzca meczu nr 6                               

Mecze o miejsca 5-8

9.00  przegrany meczu nr 1 - przegrany meczu nr 4                                mecz nr 9

9.00  przegrany meczu nr 2 - przegrany meczu nr 3                                mecz nr 10

Trójmecz o miejsca  11-13 (czas gry 2 x 10 min.)

13.00                  przegrany meczu nr 5 - przegrany meczu nr 6

13.30                  przegrany meczu nr 5 - drużyna z miejsca 7 gr A

14.00                  przegrany meczu nr 6 - drużyna z miejsca 7 gr A

Mecz o 7  miejsce

11.00                przegrany meczu nr 9 - przegrany meczu nr 10

Puchar Pocieszenia

12.00    zwycięzca meczu nr 9 - zwycięzca meczu nr 10               

Mecz o III miejsce

12.00                przegrany meczu nr 7 - przegrany meczu nr 8

Mecz o I miejsce

15.00  zwycięzca meczu nr 7 - zwycięzca meczu nr 8


 

Kategoria U-17/JUNIORZY MŁODSI/

Grupa A

1.      Fakel Woronież (Rosja)

2.      Lubuszanin Drezdenko

3.      Junior Koziegłowy

4.      MUKS Wolsztyn

5.      Błękitni Dobiegniew

6.      Flota Świnoujście

7.      Łucznik Strzelce Kraj.

8.      AP 2011 Zabierzów

9.      Ślęza Wrocław

10.   GKP Pszczew

Poniedziałek, 09.07.2012

11.00                MUKS Wolsztyn – AP 2011 Zabierzów 2:1 /Drzewiecki/
14.00                Lubuszanin Drezdenko – AP 2011 Zabierzów

Wtorek, 10.07.2012

10.00                AP 2011 Zabierzów - Błękitni Dobiegniew
14.00                Flota Świnoujście – AP 2011 Zabierzów
18.00                AP 2011 Zabierzów - Junior Koziegłowy

Środa, 11.07.2012

9.00                Ślęza Wrocław – AP 2011 Zabierzów

15.00                AP 2011 Zabierzów - Łucznik Strzelce Kraj.

Czwartek, 12.07.2012

8.00                Fakel Woronież (Rosja) – AP 2011 Zabierzów
12.00                AP 2011 Zabierzów - GKP Pszczew

Piątek, 13.07.2012

Boisko A

Puchar Pocieszcenia

10.00                5 miejsce w grupie - 6 miejsce w grupie

Mecz o III miejsce

13.00                3 miejsce w grupie - 4 miejsce w grupie

Finał

Mecz o I miejsce

16.00                1  miejsce w grupie - 2 miejsce w grupie