Trampkarze bez formy remisują na własnym boisku

AKADEMIA PIŁKARSKA 2011 ZABIERZÓW - GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW      2:2    (1:1 )   

 

AP 2011 ZABIERZÓW: Kudełko - M. Kędra, Bodziony, P. Kędra, Świerk - Kawałek, Ciękosz, Gawryluk, Tyrała - Obal, Gędłek GRALI RÓWNIEŻ: Bator, Koperkiewicz, Łabuzek, Achtel, Doliński

Trampkarze zremisowali na własnym stadionie 2:2 z Grębałowianką Kraków. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Filip Obal, Kamil Bodziony.

Nasza forma w ostatnich meczach pozostawia wiele do życzenia. Można powiedzieć, że dyspozycja z "orlika" na którym trenujemy nie przekłada się na dobrą grę na dużym boisku. W żadnym elemencie nie przypominamy drużyny z jesieni, gdzie cały zespół prezentował się znakomicie. Zadziwiający też był stan naszego boiska w dzisiejszym dniu, delikatnie mówiąc nie dało się na nim grać w piłkę. Dzisiejszy mecz nam się nie ułożył, szybko straciliśmy bramkę a sami grzeszyliśmy brakiem skuteczności pod bramką Grębałowianki. Przeciwnik wykorzystał nasze błędy a my mieliśmy szczęście w końcówce spotkania gdzie sędzia podyktował dla nas rzut karny, który na bramkę zamienił Kamil Bodziony - relacjonuje Sławomir Solak trener trampkarzy Akademii.