Co z tą skutecznością...

AKADEMIA PIŁKARSKA 2011 ZABIERZÓW - PROKOCIM KRAKÓW   1:1   (1:0)

AP 2011 ZABIERZÓW: Długopolski - Trojan, Stygar, Baster, Korczek - Matacz, Siuda, Buliński, Michałek (Stawowski 47'), Winnicki (Motyka 55') - Mikołajski (Paciorek 59')

Juniorzy młodsi podejmowali na własnym stadionie trzecią drużynę w tabeli Prokocim Kraków. Po raz kolejny zabierzowianie okazali się nieskuteczni pod bramką przeciwnika, spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Gola dla Akademii zdobył Damian Michałek.

Mimo problemów z treningami, moja drużyna z meczu na mecz czyni ogromne postępy. Z rywalami z górnej części tabeli prezentujemy się jak równy z równym, jedyne czego nam brak to "zimnej krwi" w sytuacjach pod bramką przeciwnika. Dzisiejsza nieskuteczność spowodowała, że po raz kolejny straciliśmy dwa cenne punkty. W pierwszej połowie wyraźnie dominowaliśmy na boisku. Kilkakrotnie po ładnych akcjach stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Wtedy też mogliśmy rozstrzygnąć  mecz na swoją korzyść i spokojnie kontrolować grę. Niestety z wielu sytuacji wykorzystaliśmy tylko jedną. Po przerwie krakowianie zdobyli szybko gola i gra się wyrównała. Nasze poczynania były nerwowe a rywal złapał wiatr w żagle i groźnie atakował. Ostatecznie już nic znaczącego na boisku się nie wydarzyło i mecz zakończył się remisem - relacjonował Sławomir Solak trener Akademii