Marka OSHEE nowym sponsorem Akademii Piłkarskiej Zabierzów

 

Informacja prasowa  

 

Warszawa, marzec 2012 r.

 

Limitowana piłkarska edycja napojów izotonicznych OSHEE

 

Z zainteresowaniem śledzicie doniesienia z boisk piłkarskich? Jednym tchem potraficie wymienić członków naszej narodowej reprezentacji? Sami intensywnie trenujecie z nadzieją, że kiedyś zagracie na europejskich mistrzostwach? Dla wszystkich fanów piłki nożnej marka OSHEE przygotowała nową limitowaną edycję napojów izotonicznych. Piłkarska seria napojów z nowymi charakterystycznymi barwami europejskich reprezentacji w piłce nożnej  jest już w sprzedaży.

Każdą wolną chwilę spędzacie na boisku, ponieważ marzysz o karierze
w najlepszych europejskich klubach? A może tylko kibicujecie, nie opuszczając żadnego meczu naszej reprezentacji? Zarówno z myślą o miłośnikach piłki nożnej, z podziwem oglądających zmagania wybitnych piłkarzy, jak i aktywnych zawodnikach, marzących, by w przyszłości zagrać
w największych międzynarodowych turniejach, marka OSHEE przygotowała nową limitowaną edycję napojów izotonicznych ze specjalnie zaprojektowaną etykietą komunikującą nowy konkurs SMS.

Marka OSHEE zachęcona sukcesem i pozytywną rekcją konsumentów na "Wielki Witaminowy konkurs, postanowiła wesprzeć piłkarskie nastroje organizując nowy konkurs pod nazwą "United Football Warriors", w którym są do zdobycia atrakcyjne nagrody.

Zgodnie z hasłem przewodnim „Żyj i zwyciężaj”, marka OSHEE stawia na aktywne wspieranie
i promowanie działań sportowych, kładąc szczególny nacisk na rozwój aspiracji sportowych wśród najmłodszych sportowców.

Zdecydowana większość młodych piłkarzy posiada ogromny talent. Lecz często bez dodatkowego wsparcia finansowego ich kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Wierzymy, że dzięki wsparciu OSHEE część z nich będziemy mieli okazję oglądać na kolejnych mistrzostwach piłkarskich – mówi Dominik Doliński, Członek Zarządu firmy OSHEE Polska. 

Piłkarska edycja napojów izotonicznych OSHEE dostępna jest w sześciu smakach: cytrynowym, wieloowocowym, limonkowo-miętowym, wiśniowym, pomarańczowym i grapefruitowym.

 

Cena 0,75l: 2,99 zł

 

*****

Napoje izotoniczne OSHEE to profesjonalna, specjalnie opracowana formuła. Dzięki obecności elektrolitów – sodu i potasu oraz zawartości witamin ( B3, B5, B6, B7, E) nie tylko skutecznie gaszą pragnienie, ale przede wszystkim dbają o optymalne nawodnienie organizmu, zapewniając natychmiastowy wzrost energii i wytrzymałości. Napoje o pojemności 0,75l dostępne są w sześciu różnych smakach (limonkowo-miętowym, wiśniowym, pomarańczowym, wieloowocowym, cytrynowym oraz grejfrutowym). Optymalna pojemność (750 i 1000 ml), wygodny sport-cup i ergonomiczny kształt butelki sprawiają, że sięgniecie po ulubiony izotonik podczas wysiłku fizycznego jest niezwykle proste i nie wymaga od ćwiczącego przerwania treningu.