Sobota pełna sportowych emocji w Zabierzowie

To będzie bardzo intensywna sobota na stadionie w Zabierzowie, na którym od godziny 9:00 do 20:00 na kibiców czekają sportowe emocje. Rywalizacja rozpocznie się od II Turnieju Żaków Kruk Cup. O godz. 14:30 swój mecz ligowy w roli gospodarza rozegra LOT Balice, zaś o godz. 18:00 w ostatniej kolejce A klasy AP Kmita Zabierzów gościć będzie Lotnik Kryspinów.    

Najpierw swoje umiejętności zaprezentują Żaki w II Turnieju poświęconym śp. Józefowi Krukowi, czyli przede wszystkim człowiekowi wielkiego serca, który przez lata wspierał wiele przedsięwzięć i akcji charytatywnych realizowanych na terenie Gminy Zabierzów. Aktywnie działał także w Kmicie Zabierzów. Był Honorowym Obywatelem Gminy Zabierzów. W Turnieju wystąpią drużyny z naszej gminy (AP Kmita Zabierzów - dwa zespoły, AP Rudawa, JKS Zelków, Topór Aleksandrowice i Wisła Rząska) oraz Gminy Wielka Wieś (Błękitni Modlnica i Orzeł Bębło), a więc z terenów najbliższych śp. Józefowi Krukowi.  

O godz. 14:30 mecz 26 kolejki V ligi gr. I rozegra w Zabierzowie w roli gospodarza LOT Balice, którego przeciwnikiem będzie Pogoń Miechów. LOT na co dzień swoje mecze domowe rozgrywa na boisku Zwierzynieckiego, ale tym razem wystąpi na obiekcie przy ul. Sportowej 2. 

Z kolei na koniec dnia, o godz. 18:00 swój ostatni mecz w tym sezonie rozegra również AP Kmita, który w ramach 26 kolejki A klasy gr. II zmierzy się z Lotnikiem Kryspinów. Równocześnie jest to ostatnie spotkanie w przygodzie z tym szczeblem rozgrywek, gdyż jak wiadomo w nowym sezonie AP Kmita wraca do V ligi. Sobotnie spotkanie jest zatem idealną okazją do podziękowania zawodnikom i sztabowi za wykonaną pracę i zrealizowanie głównego celu, jakim było wywalczenie awansu.

Sobota - 15 czerwca 2019 r. 
Zabierzów, ul. Sportowa 2 

9:00 - 13:00
II Turniej Żaków KRUK CUP 

14:30 - 16:30
LOT Balice - Pogoń Miechów

18:00 - 20:00
AP Kmita Zabierzów - Lotnik Kryspinów 

 

Zapraszamy!