Ze Strażakiem zagramy w Zelkowie

W meczu 24 kolejki A klasy gr. II nasz zespół gościć będzie ekipę Strażaka Rączna, choć w tym przypadku rolę gospodarza pełnić będziemy w Zelkowie. Początek meczu w niedzielę 2 czerwca o godz. 15:00. 

Pierwotnie mecz miał odbyć się w sobotę w Zabierzowie, lecz z uwagi na wcześniejszą rezerwację stadionu w związku planowaną w tym dniu organizacją imprezy masowej o charakterze zamkniętym mecz przeniesiono do Zelkowa. Zespoły AP Kmity oraz Strażaka przed tygodniem pauzowały z uwagi na konieczność odwołania większości meczów 23 kolejki z powodu złego stanu boisk, wywołąnego warunkami atmosferycznymi. Podopieczni Marcina Rusina zagrają pierwsze spotkanie po zagwarantowaniu sobie awansu do V ligi. Pozostałe do końca sezonu cztery mecze, są zatem odpowiednim czasem do sprawdzania różnych rozwiązań taktycznych i personalnych już pod kątem kolejnych rozgrywek. Strażak Rączna, którego AP Kmita rozgromił w poprzedniej rundzie 9-3 jest już praktycznie pewny utrzymania, choć z pewnością powalczy o dobry wynik. 

AP Kmita Zabierzów - Strażak Rączna  
Niedziela - 2 czerwca godz. 15:00
Zelków, ul. Sportowa 
(Stadion JKS Zelków) 

Zgodnie z planem (tj. 2 czerwca o godz. 16:00) w Zabierzowie odbędzie się z kolei mecz AP Kmity II Zabierzów z Toporem Aleksandrowice.