AP Kmita wraca do treningów

Nie marnują czasu zawodnicy AP Kmity, którzy po przerwie powoli wracają do treningów, rozpoczynających okres przygotowawczy przed rundą wiosenną. Podopiecznych Marcina Rusina czeka kilka ciekawych sparingów oraz udział w dwóch turniejach halowych.  

Przerwa od treningów była w tym okresie zimowym stosunkowo krótka, wszak AP Kmita jeszcze w grudniu występował m. in. w Pucharze Polski Futsalu oraz jako gospodarz w halowym Kmita Cup. Nie zabrakło również wewnętrznej rywalizacji w mini turniejach w Zabierzowie. Nowy Rok AP Kmita również rozpocznie od zmagań na hali. Już w najbliższy weekend 12-13 stycznia nasz zespół wystąpi w turnieju Bronowianka Cup, w którym w pierwszej fazie rywalizował będzie z gospodarzami, a także z Jutrzenką Giebułtów, Oldbojami Cracovii, Nadwiślanem Kraków, Bieżanowianką, Spartą Kazimierza Wielka oraz Potokiem Więckowice. Tydzień później, czyli 19 stycznia AP Kmita wystąpi na turnieju w Kazimierzy Wielkiej.  

Zasadniczy okres przygotowawczy do rundy rewanżowej dla wszystkich zawodników rozpocznie się z kolei 29 stycznia. W tym czasie AP Kmita rozegra dziewięć sparingów. Większość z nich odbędzie się na boisku Nadwiślanu Kraków. 

Lista sparingpartnerów:

2.02 - Tempo Rzeszotary 
3.02 - Strażak Kokotów 
9.02 - MKS Trzebinia 
16.02 - Wisła Kraków U-21
23.02 - Wieczysta Kraków 
02.03 - Zwierzyniecki KS
6.03 - WLKS Krakus Swoszowice 
9.03 - LKS Start Kamień 
16.03 - MFK Karvina U-21 lub U-19 

Pierwszy ligowy mecz rundy wiosennej zaplanowano na 23 marca, a rywalem AP Kmity będzie LKS Sportowiec Modlniczka.