Ostatki w Zabierzowie

Zapraszamy na ostatni w tym roku mecz ligowy, który AP Kmita Zabierzów rozegra w roli gospodarza. W najbliższą niedzielę, 4 listopada o godz. 14:00 naszym przeciwnikiem będzie Sokół Rybna. 

Po najwyższej wygranej w tym sezonie, odniesionej przed tygodniem w Rącznej (9-3), na dwie kolejki przed końcem rundy jesiennej już wiadomo, że to AP Kmita przezimuje na pozycji lidera tabeli. Tym niemniej istotna pozostaje ciągle kwestia, jaką przewagę nad rywalami wypracują sobie na półmetku rozgrywek podopieczni Marcina Rusina. Na ten moment nasz zespół o 7 punktów wyprzedza Wisłę Jeziorzany i o 8 Zelków oraz Lotnik Kryspinów. Myśląc co najmniej o utrzymaniu tego dystansu, w niedzielę trzeba zatem pokonać zespół z Rybnej. Sokół po bardzo udanym starcie, z czasem złapał wyraźną zadyszkę i po 11 kolejkach zajmuje 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów (tyle samo co Orlęta i Liszczanka). Strata do podium jest jednak na tyle niewielka, że rywale z całą pewnością będą chcieli pokazać się z dobrej strony i wywieźć punkty z Zabierzowa.   

Niedzielne spotkanie to jednocześnie ostatnia w tym roku okazja do obejrzenia AP Kmity w roli gospodarza, dlatego tym bardziej zachęcamy do odwiedzenia stadionu w Zabierzowie. 

AP Kmita Zabierzów - Sokół Rybna 
Niedziela - 4 listopada godz. 14:00
Zabierzów, ul. Sportowa 2  

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!