Ponownie u siebie, rywalem Liszczanka

Czas na 8 kolejkę spotkań o Mistrzostwo A klasy gr. II, w której AP Kmita Zabierzów podobnie jak przed tygodniem wystąpi przed własną publicznością. Przeciwnikiem będzie Liszczanka Liszki, a więc zespół pozostający w dobrej dyspozycji od początku sezonu. Początek meczu w Zabierzowie w sobotę 6 października o godz. 15:30. 

Liszczanka stawi się na obiekcie w Zabierzowie po serii trzech kolejnych zwycięstw. Zespół z sąsiedniej Gminy Liszki po 7 kolejkach zajmuje 6 miejsce w tabeli (4 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki). Z jednej strony warto podkreślić, że Liszczance dobrze gra się w tym sezonie z drużynami z Gminy Zabierzów (3-1 z Orlętami, 4-1 z Dragonem i 0-0 z Zelkowem), lecz z drugiej przegrywa ona z zespołami ze ścisłej czołówki (0-2 z Wisłą Jeziorzany i 1-2 z Lotnikiem Kryspinów). Bilans bramkowy 12-7 pokazuje z kolei, że nasz najbliższy przeciwnik stawia na solidną defensywę i traci mało goli. 

Z kolei podopieczni Marcina Rusina przystąpią do sobotniego spotkania po czterech kolejnych wygranych meczach w lidze, z czego w ostatnich dwóch zaaplikowali rywalom po 6 goli. Tym razem zapowiada się jednak bardziej wyrównane spotkanie, choć oczywiście w Zabierzowie dobrą passę wszyscy chcą kontynuować. 

AP Kmita Zabierzów - Liszczanka Liszki 
Sobota - 6 października godz. 15:30
Zabierzów, ul. Sportowa 2  

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!