Z Wisłą Czernichów o kolejne punkty

W meczu 7 kolejki krakowskiej A klasy grupy II, rywalem AP Kmity Zabierzów będzie Wisła Czernichów. Zapraszamy wszystkich kibiców w sobotę, 29 września o godz. 16:00 do odwiedzenia stadionu przy ul. Sportowej 2 w Zabierzowie.  

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego, niewątpliwie to AP Kmita jest dość jednoznacznym faworytem sobotniego pojedynku, wszak spotyka się drugi zespół w tabeli z przedostatnim. Podopieczni Marcina Rusina po dość pechowej porażce z Wisłą Jeziorzany 1-2 u siebie zdołali szybko wrócić na właściwy kurs, wygrywając po 2-0 z Dragonem Szczyglice oraz Orlętami Rudawa, a następnie przed tygodniem 6-2 w Rusocicach z miejscowym Nadwiślanem. AP Kmita w sobotnim spotkaniu z całą pewnością będzie chciał poprawić swój bilans. 

Z kolei Wisła Czernichów w tym sezonie jeszcze nie zdołała wygrać meczu ligowego (2 remisy i 4 porażki), choć na uwagę zasługuje fakt, że podopieczni świetnie znanego w Zabierzowie Bartosza Gawła, potrafili urwać punkty choćby faworyzowanemu Sokołowi Rybna, zaś w ostatniej kolejce kończąc mecz w ósemkę, dopiero w doliczonym czasie gry dali sobie wbić rozstrzygającego gola Lotnikowi Kryspinów. Wisła tylko raz w tym sezonie wyraźnie uległa w pobliskiej Rudawie aż 1-6.  

AP Kmita Zabierzów - Wisła Czernichów 
Sobota - 29 września godz. 16:00

Zabierzów, ul. Sportowa 2  

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!