Wyniki


JUBILEUSZOWY XV KMITA CUP 2018

ŻAKI MŁODSZE

1. Polonia Kraków 
2. Pogoń Miechów 
3. Krakus Nowa Huta 
4. AP Kmita A Zabierzów
5. Orlęta Rudawa
6. Orzeł Bębło 
7. Futbolica Kraków 
8. AP Kmita B Zabierzów 

Wyróżnienia indywidualne:

NAJLEPSZY ZAWODNIK – MIKOŁAJ DUNAL (POGOŃ)
NAJLEPSZY STRZELEC – HUBERT BUDYCH (POLONIA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – MIKOŁAJ WIECH (POLONIA)
NAJLEPSZY OBROŃCA – PIOTR NALEPA (KMITA)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY – MICHAŁ KOŁAŚ (KRAKUS)

 ŻAKI

1. Maszycanka Maszyce
2. Jadwiga Kraków  
3. Piast Wołowice
4. AP Kmita Zabierzów
5. Orlęta Rudawa
6. Krakus 2011 Swoszowice
7. Krakus 2010 Swoszowice
8. DIDI – GOL Rabka Zdrój  
9. Victoria Zalas  
10. Pogoń Miechów  
11. Wierzbowianka Wierzbno
12. Gwarek Zabrze - nb. 

Wyróżnienia indywidualne:

NAJLEPSZY ZAWODNIK – KACPER KOPIJKA (MASZYCANKA)
NAJLEPSZY STRZELEC – MACIEJ JANCZUR (JADWIGA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – MAKSYMILIAN RAJCA (MASZYCANKA)
NAJLEPSZY OBROŃCA – MICHAŁ DRZEWIŃSKI (KMITA)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY – PRZEMYSŁAW SKOWRONEK (PIAST)

ORLIKI MŁODSZE:

1. Jadwiga Kraków
2. Didi – Gol Rabka
3. Bieżanowianka Kraków
4. Hutnik Kraków
5. Krakus Nowa Huta
6. AP Kmita Zabierzów
7. Pogoń Miechów
8. Słomniczanka Słomniki
9. Iskra Radwanowice 

Wyróżnienia indywidualne:

NAJLEPSZY ZAWODNIK – MICHAŁ BURKAT (DIDI – GOL)
NAJLEPSZY STRZELEC – MACIEJ JANCZUR (JADWIGA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – WOJCIECH PABIAN (JADWIGA)
NAJLEPSZY OBROŃCA – OLIWIA ŁUB (BIEŻANOWIANKA)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY – PATRYK ZAMEŁKA (HUTNIK)

ORLIKI

1. Bieżanowianka Kraków 
2. Mam Talent Krzeszowice 
3. AP Kmita A Zabierzów 
4. Didi - Gol Rabka
5. Polonia Kraków
6. Krakus Swoszowice
7. Kmita B Zabierzów 
8. Wyłącz TV Tenczynek 
9. Orlęta Rudawa
10. Krakus Nowa Huta
11. SP 48 Bielany 
12. KP Bolechowice  

Wyróżnienia indywidualne: 

NAJLEPSZY ZAWODNIK – MIKOŁAJ KOWALSKI (BIEŻANOWIANKA)
NAJLEPSZY STRZELEC – JAN ZALEWSKI (AP KMITA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – MICHAŁ MOŻDŻEŃ (DIDI - GOL)
NAJLEPSZY OBROŃCA – OLIWIA ŁUB (BIEŻANOWIANKA)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY – SZYMON BARAN (MAM TALENT)

MŁODZIKI MŁODSZE:

1. KOS Kazimierza Wielka  
2. AP Kmita Zabierzów
3. Dalin Myślenice
4. Prokocim Kraków 
5. Świt Krzeszowice 
6. Maszycanka Maszyce
7. Iskra Radwanowice 
8. KP Bolechowice 

Wyróżnienia indywidualne: 

NAJLEPSZY ZAWODNIK – JAKUB CIEŚLA (KOS KAZIMIERZA)
NAJLEPSZY STRZELEC – PIOTR WÓJCIK (AP KMITA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – KACPER KURNIK (KOS KAZIMIERZA)
NAJLEPSZY OBROŃCA – HUBERT WÓJCIK (DALIN)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY – WIKTOR KOŁODZIEJ (PROKOCIM)

MŁODZIKI:

1. Orbita Bukowno  
2. AP Kmita A Zabierzów  
3. Tramwaj Kraków 
4. Słomniczanka Słomniki 
5. Milenium Skawina 
6. Orlęta Rudawa
7. Didi - Gol Rabka 
8. Victoria Zalas 
9. Wierzbowianka Wierzbno 
10. AP Kmita B Zabierzów
11. Maszycanka Maszyce 
12. Świt Krzeszowice 

Wyróżnienia indywidualne: 

NAJLEPSZY ZAWODNIK – HUBERT NIKLAS (ORBITA)
NAJLEPSZY STRZELEC – WIKTOR DEJ (SŁOMNICZANKA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – IGOR CIESIELSKI (SŁOMNICZANKA
)
NAJLEPSZY OBROŃCA – MICHAŁ PORĘBA (TRAMWAJ)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY – KAROL KUSTAL (AP KMITA)

TRAMPKARZE:

1. AP Kmita A Zabierzów 
2. Słomniczanka Słomniki 
3. Orlęta Rudawa 
4. Milenium Skawina
5. MKS Trzebinia A 
6. AP Kmita B Zabierzów 
7. Jutrzenka Giebułtów
8. MKS Trzebinia B
9. Świt Krzeszowice 
10. Wierzbowianka Wierzbno 
11. Skawinka Skawina
12. Maszycanka Maszyce 

Wyróżnienia indywidualne: 

NAJLEPSZY ZAWODNIK – MATEUSZ KONIECZNY (SŁOMNICZANKA
)
NAJLEPSZY STRZELEC – MICHAŁ MAREK (AP KMITA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – JAKUB KUDELA (MILENIUM
)
NAJLEPSZY OBROŃCA – KONRAD TATARUCH (ORLĘTA)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY – PATRYK ROŻEK (AP KMITA)

JUNIORZY MŁODSI: 

1. Krakus Nowa Huta 
2. Dalin Myślenice  
3. Słomniczanka Słomniki 
4. Kaszowianka Kaszów
5. Maszycanka Maszyce
6. AP Kmita Zabierzów 
7. B&T Trzciana
8. Albertus Kraków 
9. Orlęta Rudawa 

Wyróżnienia indywidualne: 

NAJLEPSZY ZAWODNIK – JAKUB GRUCHAŁA (KRAKUS

NAJLEPSZY STRZELEC – KRZYSZTOF POLANIAK (DALIN)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – MAKSYMILIAN NOWAK (KRAKUS
)
NAJLEPSZY OBROŃCA – MATEUSZ GRZESIAK (KASZOWIANKA)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY – KAMIL GRZYB (SŁOMNICZANKA)

JUNIORZY STARSI: 

1. Wiślanie Jaśkowice 
2. B&T Trzciana 2000   
3. Świt Krzeszowice 
4. AP Kmita A Zabierzów 
5. Prokocim Kraków 
6. Błyskawica Wyciąże  
7. Nadwiślan Kraków 
8. AP Kmita B Zabierzów  
 
Wyróżnienia indywidualne: 

NAJLEPSZY ZAWODNIK – PIOTR KAWALER (WIŚLANIE
NAJLEPSZY STRZELEC – MACIEJ BARDOŃ (KMITA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – WOJCIECH KWAŚNIOWSKI (B&T TRZCIANA)
NAJLEPSZY OBROŃCA – SZYMON ZABZDYR (B&T TRZCIANA)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY – KRZYSZTOF KSIĘŻYC (ŚWIT)

SENIORZY: 

1. Kmita Oldboys  
2. Spójnia Osiek    
3. AP Kmita Zabierzów  
4. Prokocim Kraków  
5. Kmita 91' Zabierzów  
6. Wiślanie II Jaśkowice   
7. Wawel Kraków  
8. Strażak Rączna
9. Orzeł A Bębło
10. Orzeł B Bębło 
11. Samorządowcy Gminy Zabierzów
12. Maszycanka Maszyce  

Wyróżnienia indywidualne: 

NAJLEPSZY ZAWODNIK – PIOTR BAGNICKI (KMITA OLD
NAJLEPSZY STRZELEC – MARCIN MAKUCH (KMITA OLD)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – ŁUKASZ CHWAŁKA (SPÓJNIA)
NAJLEPSZY OBROŃCA – .............................. (PROKOCIM)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY – TOMASZ ŚWIDER (KMITA)

 

I – DALIN II MYŚLENICE
II – DZIESIĄTKA BIELAWA
III – MIASTO RADŁÓW
IV – SKAWINKA SKAWINA
V – ALBERTUS KRAKÓW
VI – IKAR RACIBÓRZ
VII – GARBARNIA KRAKÓW
VIII – DALIN I MYŚLENICE
IX – AP 2011 ZABIERZÓW
X – CLEPARDIA KRAKÓW
XI – PODGÓRZE KRAKÓW
XII – AP GOŁCZA

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK – JAKUB GUCWA /DZIESIĄTKA BIELAWA/

NAJLEPSZY BRAMKARZ – JAKUB RYŚ /A. P. 2011 ZABIERZÓW/

NAJLEPSZY OBROŃCA – ADAM SZCZEPAŃSKI /MIASTO RADŁÓW/

NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY – SZYMON DZIEDZINA /DALIN II MYŚLENICE/

KRÓL STRZELCÓW – ADAM PAC /SKAWINKA SKAWINA/

KRÓL RZUTÓW KARNYCH – JAN PACIOREK /PODGÓRZE KRAKÓW/

KRÓL ŻONGLERKI – JAKUB GUCWA /DZIESIĄTKA BIELAWA/

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA – JULIA ŁOBOZ /A. P. 2011 ZABIERZÓW/

 

SĘDZIOWAŁ: ADRIAN KOĆMA I MATEUSZ ŚLIWIŃSKI

ORGANIZATORZY: KAZIMIERZ ŚLIWIŃSKI, SŁAWOMIR SOLAK


AKADEMIA 2011 CUP – TRAMPKARZE – 20.11.2011 R.

I – UKS TRZEBINIA
II – GARBARNIA KRAKÓW
III – CLEPARDIA KRAKÓW
IV – PUSZCZA NIEPOŁOMICE
V – BIEŻANOWIANKA KRAKÓW
VI – RADŁOVIA RADŁÓW
VII – WIECZYSTA KRAKÓW
VIII – AP 2011 I ZABIERZÓW
IX – AP 2011 II ZABIERZÓW
X – IKAR RACIBÓRZ
XI – DALIN MYŚLENICE
XII – AP 2011 III ZABIERZÓW

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK – ADRIAN RYŚ /GARBARNIA KRAKÓW/

NAJLEPSZY BRAMKARZ – PATRYK ZIĘCINA /CLEPARDIA KRAKÓW/

NAJLEPSZY OBROŃCA – KACPER KALCZYŃSKI /BIEŻANOWIANKA KRAKÓW/

NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY – GRZEGORZ MIETŁA /PUSZCZA NIEPOŁOMICE/

KRÓL STRZELCÓW – MICHAŁ CZĄSTKA /UKS TRZEBINIA/

KRÓL RZUTÓW KARNYCH – PAWEŁ PASIONEK /GARBARNIA KRAKÓW/

KRÓL ŻONGLERKI – FILIP DENYS /IKAR RACIBÓRZ/