Drużyny

SKRZATY - 04.12.2016 r. (NIEDZIELA)

1) AKADEMIA PIŁKARSKA KMITA ZABIERZÓW - gospodarz turnieju 

2) AKADEMIA PIŁKARSKA KMITA ZABIERZÓW - gospodarz turnieju 

3) AKADEMIA PIŁKARSKA KMITA ZABIERZÓW - gospodarz turnieju

4) AKADEMIA PIŁKARSKA KMITA ZABIERZÓW - gospodarz turnieju

5) ORLĘTA RUDAWA

6) MASZYCANKA MASZYCE

7) FWTV TENCZYNEK

 

 


ŻAKI - 10.12.2016 r. (SOBOTA)

1) A. P. KMITA ZABIERZÓW - gospodarz turnieju

2) A. P. KMITA ZABIERZÓW - gospodarz turnieju

3) A. P. KMITA ZABIERZÓW - gospodarz turnieju

4) KRAKUS SWOSZOWICE zdobywca pucharu przechodniego w ubiegłej edycji 

5) ORLĘTA RUDAWA

6) DIDI-GOL RABKA

7) WIECZYSTA KRAKÓW

8) MASZYCANKA MASZYCE

9) A. P. KMITA ZABIERZÓW - gospodarz turnieju

 

 

 


 

ORLIKI MŁODSZE (07' - 08') - 04.12.2016r. (NIEDZIELA)

1) A. P. KMITA ZABIERZÓW - gospodarz turnieju

2) A. P. KMITA ZABIERZÓW - gospodarz turnieju

3) A. P. KMITA ZABIERZÓW - gospodarz turnieju

4) A. P. KMITA ZABIERZÓW - gospodarz turnieju

5) KRAKUS SWOSZOWICE

6) KRAKUS SWOSZOWICE

7) MASZYCANKA MASZYCE

8) DIDI-GOL RABKA

9) SANKOWIA SANKA



ORLIKI - 07.01.2017 r. (SOBOTA)

1) A. P. KMITA ZABIERZÓW - gospodarz turnieju

2) A. P. KMITA ZABIERZÓW - gospodarz turnieju

3) A. P. KMITA ZABIERZÓW - gospodarz turnieju zdobywca pucharu przechodniego w ubiegłej edycji

4) SANKOWIA SANKA

5) SANKOWIA SANKA

6) CLEPARDIA KRAKÓW 

7) ARMATURA KRAKÓW

8) SŁOMNICZANKA SŁOMNIKI

9) KMITA ZABIERZÓW



MŁODZIKI - 08.01.2017 r. (NIEDZIELA)

1) A. P. KMITA I ZABIERZÓW - gospodarz turnieju

2) A. P. KMITA II ZABIERZÓW - gospodarz turnieju

3) LOTNIK KRYSPINÓW - zdobywca pucharu przechodniego w ubiegłej edycji

4) SANKOWIA SANKA

5) JADWIGA KRAKÓW

6) MASZYCANKA MASZYCE

7) BOLECHOWICE

8) MILENIUM SKAWINA

 


TRAMPKARZE - 11.12.2016 r. (NIEDZIELA)

1) A. P. KMITA I ZABIERZÓW -  gospodarz turnieju i zdobywca pucharu przechodniego w ubiegłej edycji

2) A. P. KMITA II ZABIERZÓW - gospodarz turnieju 

3) SPARTA KAZIMIERZA WIELKA

4) MASZYCANKA MASZYCE

5) PRĄDNICZANKA KRAKÓW

6) GARBARNIA KRAKÓW

7) ŚWIT KRZESZOWICE

8) PROKOCIM KRAKÓW

9) ALBERTUS KRAKÓW



JUNIORZY MŁODSI - 15.01.2017 r. (NIEDZIELA)

1) A. P. KMITA I ZABIERZÓW - gospodarz turnieju

2) A. P. KMITA II ZABIERZÓW - gospodarz turnieju

3) HUTNIK NOWA HUTA - zdobywca pucharu przechodniego w ubiegłej edycji

4) SPARTA KAZIMIERZA WIELKA

5) SANKOWIA SANKA



JUNIORZY STARSI - 21.01.2017 r. (SOBOTA)

1) A. P. KMITA I ZABIERZÓW - gospodarz turnieju

2) A. P. KMITA II ZABIERZÓW - gospodarz turnieju i zdobywca pucharu przechodniego w ubiegłej edycji

3) SPARTA KAZIMIERZA WIELKA

4) ZWIERZYNIECKI KRAKÓW

5) HUTNIK NOWA HUTA ?



SENIORZY - 14.01.2017 r. (SOBOTA)

1) A. P. KMITA I ZABIERZÓW - gospodarz turnieju 

2) WIŚLANIE JAŚKOWICE

3) KMITA 91' - zdobwyca pucharu przechodniego w ubiegłej edycji

4) PIWOSZE KRZESZOWICE

5) SANKOWIA SANKA

6) NIEGOSZOWIANKA NIEGOSZOWICE

7) LOT BALICE

8) CMI KRAKÓW

9) ORZEŁ I BĘBŁO

10) ORZEŁ II BEBŁO