Drużyny

 

Skrzaty – 09.12.2017r.

1. Kmita „A” Zabierzów
2. Kmita „B” Zabierzów
3. Kmita „C” Zabierzów
4. Orlęta „A” Rudawa
5. Orlęta „B” Rudawa
6. Krakus „A” Swoszowice
7. Krakus „B” Swoszowice
8. Maszycanka Maszyce
9. Wolanka Wola Filipowska
10. AP Gołcza
11. AP Wieliczka
12. Skalanka „A” Skała
13. Skalanka „B” Skała
14. Prądniczanka Kraków
15. Albertus Kraków
16. B&T Trzciana 2000
17. Wierzbowianka Wierzbno
18. Bibiczanka Bibice
19. Słowik Olkusz
20. Hutnik "A" Kraków
21. Hutnik "B" Kraków
22. Orzeł Sidzina
23. Skawinka Skawina
24. Nadwiślan Kraków


 

Żaki Młodsze – 10.12.2017r.

1. Kmita Zabierzów
2. Wyłącz Telewizor Tenczynek
3. Orlęta Rudawa
4. Wolanka Wola Filipowska
5. Jadwiga "A" Kraków
6. Maszycanka Maszyce
7. Krakus Swoszowice
8. Bibiczanka Bibice 
9. Jadwiga "B" Kraków

 


 

Żaki – 25.11.2017r.

1. Didi – Gol Rabka
2. Kmita „A” Zabierzów
3. Kmita „B” Zabierzów
4. Kmita „C” Zabierzów
5. Maszycanka Maszyce
6. Orlęta Rudawa
7. Albertus Kraków
8. B&T Trzciana 2000
9. Wolanka Wola Filipowska
10. Skalanka Skała
11. Krakus Swoszowice
12. AP Wieliczka
13. Hutnik Kraków
14. AP Michałowice
15. Iskra Radwanowice
16. Viktoria Zalas
17. UKS Trzebinia 
18. AP GM

 


 

Orliki Młodsze – 10.12.2017r.

1. Didi – Gol Rabka
2. Kmita Zabierzów
3. Maszycanka Maszyce
4. Orlęta Rudawa
5. Skawinka Skawina
6. Skalanka Skała
7. Krakus Swoszowice
8. Orzeł Sidzina
9. Hutnik Kraków

 


 

Orliki – 26.11.2017r.

1. Słomniczanka Słomniki
2. Kmita „A” Zabierzów
3. Kmita „B” Zabierzów
4. Orlęta Rudawa
5. Sankowia Sanka
6. KP "A" Bolechowice
7. Skalanka Skała
8. Słowik Olkusz
9. Wolanka Wola Filipowska
10. KP "B" Bolechowice
11. Nadwiślan Kraków
12. Prądniczanka Kraków
13. Piast Skawina
14. Kmita "C" Zabierzów
15. Albertus Kraków
16. Dalin Myślenice
17.
18.

 


 

Młodziki – 18.11.2017r.

1. Kmita „A” Zabierzów
2. Kmita „B” Zabierzów
3. Milenium Skawina
4. Orlęta Rudawa
5. Sankowia Sanka
6. Prokocim Kraków
7. Start Kamień
8. Krakus Swoszowice
9. Świt Krzeszowice
10. KP Bolechowice
11. Maszycanka Maszyce
12. AP Gołcza
13. Orzeł Sidzina
14. Skalanka Skała
15. Wolanka Wola Filipowska
16. Bibiczanka Bibice

 


 

Trampkarze – 19.11.2017r.

1. Kmita „A” Zabierzów
2. Kmita „B” Zabierzów
3. Słowik Olkusz
4. Orlęta Rudawa
5. Nadwiślan Kraków
6. Krakus Swoszowice
7. Sparta Kazimierza Wielka
8. Jutrzenka Giebułtów
9. AP Michałowice
10. AP Gołcza
11. Wierzbowianka Wierzbno
12. Skalanka Skała
13. B&T Trzciana 2000
14. Wisła Jeziorzany
15. Świt Krzeszowice 
16. Hutnik "A" Kraków
17. Hutnik "B" Kraków

 


 

Juniorzy Młodsi – 2.12.2017r.

1. Kmita „A” Zabierzów
2. Kmita „B” Zabierzów
3. Hutnik Kraków
4. Prokocim Kraków
5. Prądniczanka Kraków
6. Skalanka Skała
7. Dalin Myślenice
8. B&T Trzciana 2000
9. AP Gołcza
10.Wierzbowianka Wierzbno
11. Słowik Olkusz
12. Nadwiślan Kraków

 


 

Juniorzy Starsi – 3.12.2017r.

1. Kmita „A” Zabierzów
2. Kmita „B” Zabierzów
3. Orlęta Rudawa
4. Sankowia Sanka
5. Prokocim Kraków
6. Prądniczanka Kraków
7. Słomniczanka Słomniki
8. Jutrzenka Giebułtów
9. Wolanka Wola Filipowska
10.Krakus Swoszowice
11. Świt Krzeszowice
12. Orzeł Sidzina

 


 

Seniorzy – 20.01.2018r.

1. Kmita Zabierzów
2. Kmita 91’ Zabierzów
3. Kmita Oldboys Zabierzów
4. Samorządowcy
5. Orzeł "A" Bębło
6. Orzeł "B" Bębło
7. Wisła Czernichów 
8. Wierzbowianka Wierzbno
9. Albertus Kraków
10. CMI
11. Orlęta Rudawa
12. Nadwiślan Rusocice ?