Wisła nadal w Zabierzowie

Zarząd AP Kmita Zabierzów informuje, że osiągnięte zostało porozumienie z Wisłą Kraków, na mocy którego drużyna Juniorów „Białej Gwiazdy”, występująca w Centralnej Lidze swoje mecze w roli gospodarza w dalszym ciągu rozgrywać będzie na stadionie przy ul. Sportowej 2.

Przypomnijmy, że wiosną 2016 r. w Zabierzowie występowała Wisła II Kraków (grająca wówczas w III lidze), a po jej wycofaniu z rozgrywek jesienią nasz obiekt służył Centralnej Lidze Juniorów. Współpraca na linii AP Kmita - Wisła układa się bardzo dobrze, a zatem oczywistą decyzją była jej kontynuacja. 

Pierwszy mecz w Zabierzowie, Wisła rozegra już w najbliższą sobotę, 25 marca o godz. 12:00, a jej rywalem będzie zespół o dość egzotycznej nazwie - Neptun Końskie. Jest to niezwykle ważne spotkanie, wszak podopieczni Mariusza Jopa mają tylko pięć punktów przewagi nad strefą spadkową. Neptun zajmuje z kolei ostatnie miejsce i tylko cud mógłby uratować go przed degradacją. 

Zapraszamy zarówno na najbliższe, jak i wszystkie pozostałe mecze „Białej Gwiazdy”, które rozgrywane będą w Zabierzowie. Wstęp jest bezpłatny.