Walkower dla AP Kmity za Nadwiślan

Zgodnie z wczorajszym Komunikatem Wydziału Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej zawody w Klasie Okręgowej Kraków II pomiędzy AP Kmita Zabierzów a Nadwiślanem Kraków, mające się odbyć 14.06.2016 r., zostały zweryfikowane jako walkower 0-3 na niekorzyść Nadwiślanu. 

Drużyna przyjezdnych nie stawiła się najpierw na zawody, które miały zostać rozegrane w dniu 4 czerwca. Wydział Gier MZPN nakazał wówczas rozegranie meczu w nowym terminie - właśnie 14 czerwca. Tym niemniej w dniu meczu do klubu trafił komunikat mailowy, że mecz w tym terminie nie odbędzie się, gdyż Nadwiślan odmawia gry. W tej sytuacji decyzja WG MZPN mogła więc być tylko jedna - walkower na niekorzyść gości. Mamy nadzieję, że wydane w dniu wczorajszym orzeczenie zamyka sprawę tego meczu i żadne zmiany nie będą następować po sezonie, który jeszcze dzisiaj przejdzie do historii.

O godz. 17:00 AP Kmita w swoim ostatnim meczu sezonu, zagra na wyjeździe z Kaszowianką, która jeszcze nieśmiało liczy na awans do IV ligi. Taki scenariusz jest możliwy tylko w przypadku wygranej zespołu z Kaszowa oraz porażki Dalinu z Borkiem.