Zabierzów jednym z gospodarzy Finałowej rywalizacji w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek

 

 FINAŁ MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZICZEK W PIŁCE NOŻNEJ

SEZON 2015/2016

KRAKÓW 02-05.06.2016 r.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

  1. 1.     Organizatorzy:

- Polski Związek Piłki Nożnej w Warszawie

- Małopolski Związek Piłki Nożnej w Krakowie

- Klub Sportowy „Bronowianka” Kraków

  1. 2.     Patronat Medialny:

- Dziennik Polski

- Sportowetempo.pl

  1. 3.     Cele:

- wyłonienie klubowego Mistrza Polski Młodziczek na rok 2016

- popularyzacja i upowszechnienie piłki nożnej kobiet w Polsce

- podniesienie poziomu szkolenia zawodniczek oraz sportowa rywalizacja 

  drużyn dziewcząt na terenie Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej

  1. 4.     Termin i miejsce:

02-05.06.2016 roku

Boiska piłkarskie z naturalną nawierzchnią:

WKS „Wawel” , ul. Podchorążych 3, 30-084 Kraków

KS „Bronowianka”, ul. Zarzecze 124 A. 30-134 Kraków

AP Kmita Zabierzów, ul. Sportowa 2, 32-080 Zabierzów

  1. 5.     Biuro zawodów:

KS Bronowianka, ul. Zarzecze 124 A, Kraków, tel. 12 636-94-33,

kom. 889-465-160, sekretariat@bronowianka.pl

  1. 6.     Miejsce zakwaterowania i wyżywienia:

 

Hotel Kaipol, Kraków, ul. Zarzecze 124 A

Tel. 12 307-06-76, e-mail: hotel@kaipol.pl

KKPK Medyk Konin, MUKS Praga Warszawa, UKS SMS Łódź, CWKS Resovia Rzeszów

Hotel Żaczek, Kraków, al. 3 Maja 5 

Tel.  12 622-11-00, e-mail: zaczek@hotele.studenckie.pl

Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz, UKS Tęcza Bydgoszcz,

UKS Zorza Pęgów

Hotel Jurajski, Modlnica, ul. Jurajska 2A,

Tel. 12 419-28-79, e-mail: hoteljurajski@interia.pl

UKS Widok SP 51 Lublin

 

  1. 7.     System:

Zespoły zawody będą rozgrywać systemem każdy z każdym

w trzydniowym turnieju w dwóch grupach, jak następuje:

Grupa A :
A1. Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz
A2. UKS Tęcza Bydgoszcz
A3. UKS Zorza Pęgów
A4. UKS Widok SP 51 Lublin


Grupa B :
B1. KKPK Medyk Konin

B2. MUKS Praga Warszawa
B3. UKS SMS Łódź
B4. CWKS Resovia Rzeszów

Drużyny, które zajmą miejsca 1 i 2 w grupach awansują do meczów półfinałowych, natomiast drużyny z miejsc 3 i 4 będą rywalizowały o miejsca 5-8.

Czas gry w turnieju wynosi 2 x 20 minut. Drużyny składają się

z 9 osób ( 1+ 8).

Sposób przeprowadzenia Mistrzostw:

Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami gry w piłkę nożną oraz postanowieniami Komisji ds. Piłkarstwa Kobiecego PZPN.

 

  1. 8.     Nagrody:

Nagrody dla Klubów oraz indywidualne w turnieju finansuje PZPN.

 

  1. 9.     Ramowy program zawodów:

   02 CZERWCA - CZWARTEK

         Przyjazd zespołów, zakwaterowanie w 3 hotelach.

         godz. 19:00 – kolacja w hotelach wg zakwaterowania

 

         godz. 20:00 – odprawa techniczna kierowników ekip – miejsce: hotel

                                Kaipol, ul. Zarzecze 124 A, Kraków, KS Bronowianka

 

          03 CZERWCA – PIĄTEK

 

godz. 07:15 – śniadanie

Do południa:

          Grupa A- boisko nr 1, WKS Wawel Kraków

godz. 08:30 – przejazd oznaczonym autobusem podstawionym

                       pod hotel Żaczek

godz. 09:30 – mecz grupa A (A1-A4)

godz. 10:00 - przejazd oznaczonym autobusem podstawionym

                       pod hotel Żaczek

godz. 11:00 – mecz grupa A (A2-A3)

 

Grupa B - boisko nr 2, KS Bronowianka Kraków

godz. 09:30 – mecz grupy B (B1 – B4)

godz. 11:00 – mecz grupy B (B2 – B3)

 

godz. 13:30 – obiad w hotelach wg zakwaterowania

 

Po południu:

          Grupa A- boisko nr 1, WKS Wawel Kraków

 godz. 15:00- przejazd oznaczonym autobusem podstawionym

                       pod hotel Żaczek

          godz. 16:00 – mecz grupy A (A4-A3)

godz. 16:30- przejazd oznaczonym autobusem podstawionym

                       pod hotel Żaczek

          godz. 17:30 – mecz grupy A (A1-A2)

 

Grupa B - boisko nr 2, KS Bronowianka Kraków

godz. 16:00 – mecz grupy B (B4-B3)

godz. 17:30 – mecz grupy B (B1–B2)

 

godz. 19:00 – kolacja w hotelach wg zakwaterowania

 

godz. 20:15 – bankiet dla przedstawicieli drużyn (po 2 osoby z ekipy),

                       hotel Kaipol, ul. Zarzecze 124 A,Kraków, KS Bronowianka

 

          04 CZERWCA- SOBOTA

         godz. 07:15 - śniadanie

         Grupa A, boisko nr 2, AP Kmita Zabierzów

         Do południa:

         godz. 08:30 – przejazd oznaczonym autobusem podstawionym

                               pod hotel Kaipol

         godz. 09:30 – mecz grupy A ( A2 – A4)

         godz. 10:00 - przejazd oznaczonym autobusem podstawionym

                               pod hotel Kaipol

         godz. 11:00 – mecz grupy A ( A3-A1)

 

        Grupa B, boisko nr 1, WKS Wawel Kraków

         godz. 08:30 – przejazd oznaczonym autobusem podstawionym

                               pod hotel Żaczek

         godz. 09:30 – mecz grupy B ( B2 – B4)

         godz. 10:00 - przejazd oznaczonym autobusem podstawionym

                               pod hotel Żaczek

         godz. 11:00 – mecz grupy B ( B3-B1)

         godz. 13:30 – obiad w hotelach wg zakwaterowania

 

         Po południu:

         Boisko nr 1 ,  WKS Wawel Kraków

          godz. 15:00 – przejazd oznaczonym autobusem podstawionym pod Hotel 

          godz. 16:00 – mecz drużyna z III miejsca grupa A (D1) – drużyna z IV

                                 miejsca grupa B (D2)

          godz. 16:30 – przejazd oznaczonym autobusem podstawionym pod Hotel 

          godz. 17:30 – mecz drużyna z III miejsca grupy B (D3) – drużyna z IV

                                 miejsca grupy A (D4)

 

       Boisko nr 2, AP Kmita Zabierzów

       godz.15:00 – przejazd oznaczonym autobusem podstawionym pod Hotel 

       godz.16:00  - zwycięzca grupy A (C1) – drużyna z II miejsca grupy B (C2)

       godz.16:30 – przejazd oznaczonym autobusem podstawionym pod Hotel

       godz.17:30 – zwycięzca grupy B(C3) – drużyna z II miejsca grupy A (C4)

        godz.19:00 – kolacja w hotelach wg zakwaterowania

       05 CZERWCA – NIEDZIELA

       godz. 07:00 – śniadanie

       Boisko nr 2 - AP Kmita Zabierzów

       godz. 08:15 - przejazd oznaczonym autobusem podstawionym pod Hotel 

       godz. 09:15 – mecz o VII miejsce, przegrany z meczu D1/D2- przegrany

                            meczu D3/D4

       godz. 09:40 - przejazd oznaczonym autobusem podstawionym pod Hotel

       godz.10:40 – mecz o V miejsce, zwycięzca meczu D1/D2 – zwycięzca  

                            meczu D3/D4

       godz.11:45  - przejazd drużyn na zakończenie Mistrzostw na stadion

                             WKS Wawel

      Boisko nr 1 - WKS Wawel Kraków

      godz. 08:30 - przejazd oznaczonym autobusem podstawionym pod Hotel

      godz. 09:30 - mecz o III miejsce, przegrany  meczu C1/C2 – przegrany  

                            meczu C3/C4

      godz. 10:00 - przejazd oznaczonym autobusem podstawionym pod Hotel 

      godz. 11:00 - mecz o I miejsce, zwycięzca meczu C1/C2 – zwycięzca

                           meczu C3/C4

      godz. 12:15 - ceremonia zakończenia Międzywojewódzkich Mistrzostw

                            Młodziczek, WKS Wawel, Kraków

      godz. 13:30 - obiad w hotelach wg zakwaterowania

     Wyjazd ekip z Mistrzostw Polski Młodziczek.