Nadchodzący rozkład gier

Już dzisiaj w sobotę 5 września o godz. 16:30 w bardzo ciekawie zapowiadającym się meczu 4 kolejki V ligi, Akademia Kmita podejmie u siebie lidera, czyli Dalin Myślenice. Z kolei jutro także o 16:30, AP Kmita II w trzecim meczu rozgrywek B klasy, gościć będzie rezerwy Błękitnych Modlnica. Zapraszamy! 

Mecz AP Kmity z Dalinem uchodzi za hit czwartej serii gier, wszak spotykają się trzeci i pierwszy zespół sezonu. W dodatku żaden z nich nie doznał jeszcze goryczy porażki. Podopieczni Artura Gawła po wygranych z Lotnikiem Kryspinów 4-0 i Tęczą Piekary 2-1 w ostatniej kolejce rozczarowująco zremisowali ze Świtem Krzeszowice. Teraz poprzeczka zostanie zawieszona na najwyższym poziomie, alboweim Dalin pewnie wygrywał wszystkie trzy poprzednie mecze: 5-2 z Podgórzem, 3-0 z Piastem i 1-0 z Nadwiślanem. Faworytem przed pierwszym gwizdkiem zdaje się więc być ekipa z Myślenic, lecz gospodarze z pewnością dołożą wszelkich starań, aby plany faworyta pokrzyżować. Tak, czy inaczej w sobotnie popłudnie w Zabierzowie zapowiada się bardzo atrakcyjny pojedynek.

Z kolei w B klasie, grupie II po dwóch kolejnych zwycięstwach (w tym prestiżowym 2-1 na wyjeździe z Potokiem Więckowice w derbach Gminy Zabierzów), rezerwy Akademii mają ochotę na podtrzymanie dobrej passy i pokonanie rezerw Błękitnych Modlnica. Warto dodać, że obok MKS Skała 2004, nasz zespół jest jedynym, który pod dwóch kolejkach ma na koncie komplet punktów. Oby po tym weekendzie było podobnie.