VI miejsce w Memoriale Stanisława Syrdy-Śliwy.

W dniach 24-25 stycznia 2015 roku na hali Bronowianki odbył się III Memoriał im. Stanisława Syrdy-Śliwy, wieloletniego działacza właśnie drużyny z Bronowic. Akademia Kmita zajął 6 pozycję w turnieju. Zwycięzcą całych rozgrywek, po raz drugi z rzędu, okazała się drużyna IV-ligowej Jutrzenki Giebułtów.

SOBOTA - ELIMINACJE

Grupa A
Potok - Mogilany 2:0
Bratniak - Lotnik 0:1
Kaszowianka - Cracovia 5:0
Bronowianka - Progres II 4:0
Potok - Lotnik 0:0
Mogilany - Bratniak 1:0
Kaszowianka – Progres II 3:1
Cracovia - Bronowianka 3:2
Potok - Bratniak 3:0
Mogilany - Lotnik 0:0
Kaszowianka – Bronowianka I 1:0
Cracovia – Progres II 2:0
Potok - Kaszowianka 0:2
Mogilany - Cracovia 0:1
Bratniak – Bronowianka I 0:0
Lotnik – Progres II 2:2
Potok - Cracovia 4:1
Mogilany - Bronowianka 0:3
Bratniak – Progres II 1:0
Lotnik - Kaszowianka 0:2
Potok – Bronowianka I 2:0
Mogilany – Progres II 0:2
Bratniak - Kaszowianka 0:2
Lotnik - Cracovia 0:1
Potok – Progres II 2:2
Mogilany - Kaszowianka 0:6
Bratniak - Cracovia 2:0
Lotnik – Bronowianka I 1:3

 

1. Kaszowianka 7 21 22-1
2. Potok 7 14 13-6
3. Cracovia Old 7 12  8-13
4. Bronowianka I 7 10 12-7
5. Bratniak 7  7  3-7
6. Lotnik 7  6  4-8
7. Progres II 7  5  7-14
8. Mogilany 7  4  1-14

 

 
Grupa B
Bronowianka II - Piast 0:2
AP Kmita - Nadwiślan 1:0
Jutrzenka - Prądniczanka 2:0
Czarni „03“- Progres I 2:3
Bronowianka II - Nadwiślan 0:0
Piast - AP Kmita 1:5
Jutrzenka – Progres I 2:1
Prądniczanka – Czarni 1:4
Bronowianka II- AP Kmita 0:1
Piast – Nadwiślan 1:1
Jutrzenka - Czarni 1:0
Prądniczanka – Progres I 0:2
Bronowianka II- Jutrzenka 1:0
Piast- Prądniczanka 3:1
AP Kmita - Czarni 2:0
Nadwiślan – Progres I 0:2
Bronowianka II - Prądniczanka 1:0
Piast- Czarni 2:2
AP Kmita - Progres I 1:1
Nadwiślan - Jutrzenka 0:2
Bronowianka – Czarni 4:1
Piast – Progres I 1:2
AP Kmita - Jutrzenka 0:1
Nadwiślan - Prądniczanka 3:4
Bronowianka II- Progres I 1:3
Piast - Jutrzenka 1:3
AP Kmita - Prądniczanka 4:2
Nadwiślan – Czarni 2:1

 

1. Jutrzenka 7 18 11-3
2. AP Kmita 7 16 14-5
3. Progres I 7 16 14-7
4. Bronowianka II 7 10  7-7
5. Piast 7  8 11-14
6. Nadwiślan 7  4  6-11
7. Czarni 7  4 10-15
8. Prądniczanka 7  3  8-19

 

NIEDZIELA - FINAŁY

Grupa C
Kaszowianka - Bronowianka I 1:0
AP Kmita - Progres 1:1
Kaszowianka - Progres 3:0
AP Kmita - Bronowianka I 0:3
Kaszowianka - AP Kmita 0:3
Progres - Bronowianka I 1:6

 

1. Kaszowianka 3 6 4-3
2. Bronowianka 3 6 9-2
3. AP Kmita 3 4 4-4
4. Progres I 3 1 2-10

 

  
Grupa D
Jutrzenka - Bronowianka II 1:0
Potok - Cracovia Old 1:1
Jutrzenka - Cracovia Old 1:0
Potok - Bronowianka II 2:1
Jutrzenka - Potok 0:2
Cracovia Old - Bronowianka II 2:1

 

1. Potok 3 7 5-2
2. Jutrzenka 3 6 2-2
3. Cracovia Old 3 4 3-3
4. Bronowianka II  3 0 2-4

 

 
Półfinały
Kaszowianka - Jutrzenka 0:1
Bronowianka I - Potok 1:5
 
o 7.miejsce
Progres - Bronowianka II 1:1, k.2-0
 
o 5.miejsce
AP Kmita - Cracovia Old 0:3 v.o
 
o 3.miejsce
Kaszowianka - Bronowianka I 3:0 (T.Grzesiak 12, 18, 20)
 
Finał: 
Jutrzenka - Potok 2:0 (Bieszczanin 7, Balawender 10)
 
Król strzelców: Sebastian Sobótka i Tomasz Grzesiak (Kaszowianka - 10 goli)
Najlepszy zawodnik: Piotr Powroźnik (Jutrzenka)
Najlepszy bramkarz: Michał Wiecheta (Potok)
 
KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

1. Jutrzenka Giebułtów: Jakub Wałach, Patryk Mucha - Tomasz Kaczor, Bartosz Bieszczanin, Piotr Powroźnik, Kamil Kupiec, Maciej Balawender, Grzegorz Bizoń.
2. Potok Więckowice: Michał Wiecheta - Paweł Frankowski, Tomasz Czajowski, Piotr Zapała, Marek Gilski, Bartosz Ćwieczek, Konrad Trólka, Arkadiusz Trólka, Grzegorz Augustyn, Kamil Sikora.
3. Kaszowianka Kaszów: Michał Wolski - Sebastian Sobótka, Sławomir Kuśmierczyk, Paweł Sieradzki, Tomasz Bielach, Paweł Grzesiak, Tomasz Grzesiak, Damian Stolarski, Michał Nawrot, Michał Nawrot, Kamil Kucabiński.
4. Bronowianka Kraków: Konrad Wójcik - Łukasz Małodobry Syrda, Marcin Gzyl, Bartosz Kiełbus, Jakub Kowalczyk, Maciej Kowalówka, Damian Łukawski, Marcin Hajduk, Konrad Onderka.
5. Cracovia Old: Dariusz Szewczyk - Robert Ziętara, Dariusz Mielec, Łukasz Kubik, Andrzej Rokicki, Marcin Sadko, Robert Dąbrowski, Paweł Zegarek, Krzysztof Krauz, Robert Augustyn.
6. AP Kmita Zabierzów: Kamil Herdzik, Jan Goryczka, Michał Banaś, Konrad Tyrpuła, Dariusz Kuźma, Patryk Szostak, Piotr Więckowski, Adam Popowicz, Damian Skwarczeński, Tomasz Wysokiński, Kamil Płoskonka.
7. Progres I Kraków: Kamil Sekuła - Krzysztof Lipecki, Andrzej Zięba, Piotr Pasternak, Kamil Mrozek, Tomasz Pacyga, Artur Śliwa, Mateusz Tabor.
8. Bronowianka II Kraków: Damian Janiszewski, Robert Stec, Yury Pietukhow, Daniel Pietruszka, Marek Boruta, Łukasz Czerw, Hamza Ganhouba, Kamil Sołecki.
9. Piast Wołowice
10. Bratniak Kraków
11. Lotnik Kryspinów
12. Nadwiślan Rusocice
13. Progres II Kraków
14. Czarni Grzegorzowice
15. LKS Mogilany
16. Prądniczanka Kraków

Szczegółowa relacja wraz ze zdjęciami na Portalu Futbol-Małopolska.