Terminarz - GRUPA II

Mecze Ligowe             

    

 

                                             Terminarz ligowy

 

I Kolejka    11.09.2016 (niedziela) godz.9.00 Stadion AP KMITA II Zabierzów 

 

 

 

 

  1.  

AP KMITA II Zabierzów

KS WIECZYSTA Kraków

 

 

  1.  

PKS SANKOWIA Sanka

LKS ORLĘTA Rudawa

 

 

  1.  

DTS TRAMWAJ Kraków

KS WIECZYSTA Kraków

 

 

  1.  

LKS ORLĘTA Rudawa

AP KMITA II Zabierzów

 

 

  1.  

DTS TRAMWAJ Kraków

PKS SANKOWIA Sanka

 

 

  1.  

KS WIECZYSTA Kraków

LKS ORLĘTA Rudawa

 

 

  1.  

DTS TRAMWAJ Kraków

AP KMITA II Zabierzów

 

 

  1.  

KS WIECZYSTA Kraków

PKS SANKOWIA Sanka

 

 

  1.  

DTS TRAMWAJ Kraków

LKS ORLĘTA Rudawa

 

 

  1.  

AP KMITA II Zabierzów

PKS SANKOWIA Sanka

 

 


II Kolejka  25.09.2016 (niedziela) godz.10.00 Gospodarz turnieju UKS UL 40 Kraków

MKS POGOŃ Miechów

UMKS OLIMPIC Kraków

AP KMITA II Zabierzów

UKS UL 40 Kraków

KS BIBICZANKA Bibice

UMKS OLIMPIC Kraków

UKS UL 40 Kraków

MKS POGOŃ Miechów

KS BIBICZANKA Bibice

AP KMITA II Zabierzów

UMKS OLIMPIC Kraków

UKS UL 40 Kraków

KS BIBICZANKA Bibice

MKS POGOŃ Miechów

UMKS OLIMPIC Kraków

AP KMITA II Zabierzów

KS BIBICZANKA Bibice

UKS UL 40 Kraków

MKS POGOŃ Miechów

AP KMITA II Zabierzów


III Kolejka 9.10.2016 (niedziela)  Gospodarz turnieju AP PROSZOWIANKA Proszowice

AP PROSZOWIANKA Proszowice

LKS ORZEŁ 1948 Bębło

AP KMITA II Zabierzów

LKS NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice

TS WĘGRZCE

LKS ORZEŁ 1948 Bębło

LKS NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice

AP PROSZOWIANKA Proszowice

TS WĘGRZCE

AP KMITA II Zabierzów

LKS ORZEŁ 1948 Bębło

LKS NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice

TS WĘGRZCE

AP PROSZOWIANKA Proszowice

LKS ORZEŁ 1948 Bębło

AP KMITA II Zabierzów

TS WĘGRZCE

LKS NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice

AP PROSZOWIANKA Proszowice

AP KMITA II Zabierzów


IV Kolejka  23.10.2016 godz.12:00 (niedziela) Gospodarz turnieju UKS UL 40 Kraków

KS GRĘBAŁOWIANKA Kraków

UKS UL 40 Kraków

AP KMITA II Zabierzów

LKS NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice

LKS JUTRZENKA Giebułtów

UKS UL 40 Kraków

LKS NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice

KS GRĘBAŁOWIANKA Kraków

LKS JUTRZENKA Giebułtów

AP KMITA II Zabierzów

UKS UL 40 Kraków

LKS NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice

LKS JUTRZENKA Giebułtów

KS GRĘBAŁOWIANKA Kraków

UKS UL 40 Kraków

AP KMITA II Zabierzów

LKS JUTRZENKA Giebułtów

LKS NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice

KS GRĘBAŁOWIANKA Kraków

AP KMITA II Zabierzów


 

 

Terminy mogą ulec zmianie, aktualizacja informacji w zakładce Terminarz.